Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: zindana atılma

Junior Member

Angry zindana atılma

sayın yöneticiler
    1 ay içinde 3 defa hapse atıldım ve yaptığım hiç birşey yok tur ilegalim olmaz küfürüm olmaz neden ve niçin hapse atılıyorum bilmyorum ve acıklamıyorsunuz da attığım biletlere saçma sapan cevap veriyorsunuz adalet sisteminiz çok kötü yetkililerden acıklama bekliyorum
    ImShaDowTiGeR
    AKARA
    2 kez atıldı
    GADDARFISTIK1922
    EDANA
    1 kez atıldı

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu konu üzerinde gerekli bilgilendirmeler bulunuyor.
    Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 15

Zindandan çıkmadan önce bilgisayarınızı temizlemenizi tekrar ceza almamanız için tavsiye ediyorum.

İyi forumlar.

Junior Member
    pc yi temizledim formatladım bunun acıklamasını bekliyorum şu sebeb ten dolayı ceza aldınız demiyorsunuz iyi o zaman kafanıza göre atın hapse haramdır bunlar allah iyi demez.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forumdan bu konu hakkında size destek sağlayamıyoruz. Destek ekibinle iletişime geçerek itiraz edebilirsiniz.

Junior Member
    bu konu çok sinirimi bozdu yöneticiler iyi araştrın bu hesapları inceleyin neden dolayı hapse attığınız bilmiyorum ve sizde acıklamıyorsunuz acıklayın ki bizde ne halt ettiğimizi bilelim yapmayalım nedenini bilmediğim sebeb ten dolayı hapse atıyorsunuz

Junior Member
    attım bilet atmadığım bilet kalmadı allah aşkına biletlere düzgün cevap gelmiyor

Junior Member
    evet formu okuyan arkadaşlar sizde duyun sebebini acıklayıp ta sen ne konuşuyorsun diyen biri yok bi sebeb yok ve böyle gidersede ben cıkarın ca muhtemelen 3 gün içinde tekrar atacaklar o yüzden şimdilik cıkarmıyorum sebebini net bir şekilde söyleyecekler bu yöneticilerin görevidir .

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır. Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

Ek olarak spam yapmanız yaşadığınız durumu etkilemeyecektir ve forum kurallarına aykırıdır.

Junior Member
    sorunumuzu burdan dile getirmekte suç e ozman yaşamayalım ölelim yaşamakta yasaktır belki . bileti güncellemedim attım cevap bekliyorum gelen cevabı aynen burada yayınlayacağım isterseniz süresiz kapatın ben zindana atılmaktan yorum oyundan da yoruldum artık knight onlinenin tadı kalmadı oyun deil para tuzağı olmuş milletin cebinden gönüllü hırsızlık yapar olmuş..

Junior Member
    oyum kuralları artık cok boş saçma sapan olmuş mob keserken ks atmak hapis cezası olmuş böyle saçma kurallar oldukça bu oyun oynan maz ben de küfürden report ettim adam ların 1 tane si ceza almadı demek ki ntt gamedede dayın olacak mış haklısınız sadakamızı vermemiştik ntt game fakirlemiş dediler onlara verdik