Results 1 to 3 of 3

Bir kaç gün önceki bir gece boyunca oyunun kapalı kalması hakkında

Arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun bir kaç gün önce sunucuların çökmesi veya herhangi bir sebepten ötürü kapandı ve biz o geceki bir çok etkinliği kaçırdık.Bununla ilgili bir telafi olacağı söylendi fakat günler geçmesine rağmen herhangi bir şey yapılmadı bu durum hakkında ne yapılacak?
    Yada bir şey yapılacak mı giden premium sürelerininin ve kaçırılan etkinliklerin telafisini istiyorum ben şahsen.Sayın yetkililerden bu konuda açıklama beklemekteyim.

Saygılar.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by 1Lionturtle View Post
    Arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun bir kaç gün önce sunucuların çökmesi veya herhangi bir sebepten ötürü kapandı ve biz o geceki bir çok etkinliği kaçırdık.Bununla ilgili bir telafi olacağı söylendi fakat günler geçmesine rağmen herhangi bir şey yapılmadı bu durum hakkında ne yapılacak?
    Yada bir şey yapılacak mı giden premium sürelerininin ve kaçırılan etkinliklerin telafisini istiyorum ben şahsen.Sayın yetkililerden bu konuda açıklama beklemekteyim.

Saygılar.
    Burası Manes Forum Bölümü sizin konunuz burada pek görülmez,
    Genel Tartışma Bölümü aracılığı ile açmış olsanız talebinizi gören sayısı daha çok olacaktır.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Lütfen mevcut konunuz üzerinden devam ediniz.

Tags for this Thread