Results 1 to 4 of 4

Raporla ilgili inceleme yapılacaktır??

Slota yabancı mob ceken birisini report ettim,sürekli bu kisileri reportluyorum video ile,normalde moderatör arkadaslar nick ve sucunu yazıp gm'ye yönlendiriyor. Dün bildirdiğim report'un atına moderatör arkadas 'Raporla ilgili gereken incelemeler yapılacaktır, teşekkürler!' yazmıs. Video gayet açık,üstüne birde pm'den yazdıklarını ekledim. Neyin incelemesi bu anlamadım. Yetkili bi arkadas bilgilendirirse sevinirim. (Video ve pmden yapılan konusmalarda herşey açıkca bellidir. Dün defalarca yatırdı bizi arkadas. Yanına kâr kalsın istemem.)

Cr Konusu: http://forum.nttgame.com/forum/showt...9-Manes-Luring

Senior Member
    Merhabalar, Cheat report bölümünde oluşturulan tüm konular sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda işlemler yapılmaktadır.

Anlayışınız için teşekkürler.

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    merhaba , oyun içi nick neydi acaba ? merak ettim .

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Indilaaaa View Post
    Slota yabancı mob ceken birisini report ettim,sürekli bu kisileri reportluyorum video ile,normalde moderatör arkadaslar nick ve sucunu yazıp gm'ye yönlendiriyor. Dün bildirdiğim report'un atına moderatör arkadas 'Raporla ilgili gereken incelemeler yapılacaktır, teşekkürler!' yazmıs. Video gayet açık,üstüne birde pm'den yazdıklarını ekledim. Neyin incelemesi bu anlamadım. Yetkili bi arkadas bilgilendirirse sevinirim. (Video ve pmden yapılan konusmalarda herşey açıkca bellidir. Dün defalarca yatırdı bizi arkadas. Yanına kâr kalsın istemem.)

Cr Konusu: *
    incelemekten kasıtları suç teşkil eden reportlar ayrı bi bölümde duruyor GM son bir kez inceleyip gerekli cezayı uyguluyor.

Quote Originally Posted by azyakar_cokkacar1 View Post
    merhaba , oyun içi nick neydi acaba ? merak ettim .
    CR ye şikayette bulunan kişiler diğer oyuncular tarafından rahatsız edilmemesi için özel tutuluyor PM/Nick sormanız doğru değildir.