Results 1 to 8 of 8

Bizim kullandığımız şey genie ise bu nedir?

Başka bi genie kullanıyorlar sanırım. Alt golem slotundan ta Ds'ye felan vurabiliyor bunların ki. Biz elimizi kaldıramadan 3 skill atıyor elemanlar.
    Tek kötü yanı yazı yazarken atağın kesilmesi sanırım. 2. Video dakika 1'i açıp baktığınız da yaldur yuldur atak yapan karakter yazı yazdığı anda bi duraksıyor,inme iniyor adeta atağı kesiliyor.

Not: Evet Cr'ye attım,kaç gün sonra işlem görcek belli değil. Bu adamlar Makro ile slotta bize kastırmadıktan sonra,ben 3-4 gün ksleşip zaman kaybettikten sonra ceza alsa ne olur almasa ne olur. Sorarım size?

https://www.youtube.com/watch?v=bBPxoYSQEcg

https://www.youtube.com/watch?v=2LMn...ature=youtu.be

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Indilaaaa View Post
    Başka bi genie kullanıyorlar sanırım. Alt golem slotundan ta Ds'ye felan vurabiliyor bunların ki. Biz elimizi kaldıramadan 3 skill atıyor elemanlar.
    Tek kötü yanı yazı yazarken atağın kesilmesi sanırım. 2. Video dakika 1'i açıp baktığınız da yaldur yuldur atak yapan karakter yazı yazdığı anda bi duraksıyor,inme iniyor adeta atağı kesiliyor.

Not: Evet Cr'ye attım,kaç gün sonra işlem görcek belli değil. Bu adamlar Makro ile slotta bize kastırmadıktan sonra,ben 3-4 gün ksleşip zaman kaybettikten sonra ceza alsa ne olur almasa ne olur. Sorarım size?

https://www.youtube.com/watch?v=bBPxoYSQEcg

https://www.youtube.com/watch?v=2LMn...ature=youtu.be
    Report sisteminin çalışması söyle. Reportları ayıran bir arkadaş var. O ayırmaya göre reportunuza bakıyorlar. Örn: tam delil adam uçarak geçiyor direk banlanması gerekiyor. 1-2 güne cevap verilip 1-2 gün sonrada banlıyorlar. Örn: adam genie altı macro/pedal . Adamı o listeye bakan arkadaşa paslıyorlar. O arkadaşta listedeki yoğunluktan ötürü 1 hafta sonra bakabiliyor reportuna. Daha sonra inceliyor cevap veriyor. Banlıyacak veya hapse atıcak arkadaşa paslıyor reportu oda 1 hafta sonra banlıyor yani kafadan 15 günü var adamın ceza alması için

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    genel bölümde ifşa yasak, hile şikayet bölümüne iletmen gerekli

Banned
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    genel bölümde ifşa yasak, hile şikayet bölümüne iletmen gerekli
    1 haftalık konular var hala beklemede malesef yetersiz kalıyorlar adamların emekleri ve parayla aldıkları pus itemleri boşu boşuna gidiyor.

Çözüm çok basit genie aktifken oyuna müdahele atak ve mob seçme yapılamayacak bi sistem yapmak.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Merhaba,

Şüphelendiginiz bir durum varsa ( Macro, Pedal, İllegal Bir durum ) Cheat Reports Bölümüne şikayet edebilirsiniz. Haftasonu haricinde konulara hafta içinde cok kısa sürede bakılıyor, benim cheat reportsa attıgım bir konu en geç 3 gün içerisinde işlem görmüştür.

İyi Forumlar,

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Merhaba,

Şüphelendiginiz bir durum varsa ( Macro, Pedal, İllegal Bir durum ) Cheat Reports Bölümüne şikayet edebilirsiniz. Haftasonu haricinde konulara hafta içinde cok kısa sürede bakılıyor, benim cheat reportsa attıgım bir konu en geç 3 gün içerisinde işlem görmüştür.

İyi Forumlar,
    6 günlük tren mage reportum var. Hafta sonu olduğundan +2 ekle 8 gün yapar. Daha reporta bakan olmadı

iyi forumlar,

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by Met13 View Post
    6 günlük tren mage reportum var. Hafta sonu olduğundan +2 ekle 8 gün yapar. Daha reporta bakan olmadı

iyi forumlar,

Şuanda bazı güncel sorunlar var ama bunları göz önünde bulundurabiliriz. Pus sorunu vs bunlarla ugrasırken aksıyor olabilir asırı derecede report edilen bir sürü biriken konular var sırasıyla bakılıyordur. Fakat sizinde dediginiz gibi yeterli çalışan yok.
    Last edited by Nyyd; 02-04-2017 at 07:53 PM.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    1 haftalık konular var hala beklemede malesef yetersiz kalıyorlar adamların emekleri ve parayla aldıkları pus itemleri boşu boşuna gidiyor.

Çözüm çok basit genie aktifken oyuna müdahele atak ve mob seçme yapılamayacak bi sistem yapmak.
    benim belirttiğim konu o değil, geçikmelerden herkes şikayetçi