Results 1 to 8 of 8

Angry Delos Slot İhlali + 3. Şahıs Program

Olay geçen günlerde ve bugüne ait Delosta yaşananlardır.

Shadow Slotunda sürekli fabrika usulü çalışıyorlar.Human ve karus olarak grup kurmuşlar.Hangi para eden bütün slotlarda bu sahıslar var.Örnek ghost warior shadow gibi ne gündüzüleri var ne geceleri 1 saat kasayım diyorsun karussan human humansan karus gelip seni kesio sen gidene kadar orda seni kesiyor Birsey diyincede argo rahatsız edici cumleler kulanıyor örnek foto birde makro kulanıyolar senin dibine girmeden 3lü5li ok seri atıyor minorde cabası
    Last edited by MrRob0t; 02-02-2017 at 05:03 PM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Cheat Reports bölümü harici açılan konular işleme alınmamaktadır. Ayrıca genel bölümde açılan konular herkese açık olduğu için şikayet edilen oyuncuların size oyunda kin duymasına sebep olabilir.
    Last edited by MrRob0t; 02-02-2017 at 05:05 PM.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by eru_295UKxgu View Post

Shadow Slotunda sürekli fabrika usulü çalışıyorlar.Human ve karus olarak grup kurmuşlar.Hangi para eden bütün slotlarda bu sahıslar var.Örnek ghost warior shadow gibi ne gündüzüleri var ne geceleri 1 saat kasayım diyorsun karussan human humansan karus gelip seni kesio sen gidene kadar orda seni kesiyor Birsey diyincede argo rahatsız edici cumleler kulanıyor örnek foto birde makro kulanıyolar senin dibine girmeden 3lü5li ok seri atıyor minorde cabası
    Bir kaç kere bende sizin gibi 1 saat kasıp genieye bırakayım dedim gece charı expe fakat aynı dediginiz durumla karsılastım alt odada karuslar calısıyor bir slot bırakırmısınız diyorum hayır diyorlar kesiyim dedm kestim 3 bp 1 asas 3 mage oldular sonra üst odaya geçtim aynı şekilde humanda parti vardı bi slot verirmisiniz dedim hayır dediler sonra almaya calıstım alt kısımdaki karuslardan 2 bp gelip kestiler tüm gece boyunca ugrasmama ragmen vazgeçiremedim. Bu slotları unutmanız dilegiyle,

İyi Forumlar.

allah belalarını versin. çocuklarından çıksın hepsi. bir oyun için milletin zevkini engelliyorlar.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eru_295UKxgu View Post

Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Bir kaç kere bende sizin gibi 1 saat kasıp genieye bırakayım dedim gece charı expe fakat aynı dediginiz durumla karsılastım alt odada karuslar calısıyor bir slot bırakırmısınız diyorum hayır diyorlar kesiyim dedm kestim 3 bp 1 asas 3 mage oldular sonra üst odaya geçtim aynı şekilde humanda parti vardı bi slot verirmisiniz dedim hayır dediler sonra almaya calıstım alt kısımdaki karuslardan 2 bp gelip kestiler tüm gece boyunca ugrasmama ragmen vazgeçiremedim. Bu slotları unutmanız dilegiyle,

İyi Forumlar.
    Vay arkadaş ciddi ciddi bu şekil mi yapıyorlar ? Slot'lar, Mob'lar tapulu malları mıymış ?

Bunlara yapılacak en güzel şey, açacaksın videoyu başlayacaksın kasmaya. Izin vermediler mi ? Bir daha. Yine mi olmadı ? Bir daha. Sonra müsade isteyeceksin. Vermediler mi ? Alıp videoyu yükleyip CR şikayet edeceksin. Ne zaman ban yerler, o zamana kadar uğraşacaksın. Bazı insanlar gerçekten gereksiz..

Senior Member The_Valor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Delosta takılmam etmem, bir kere gideyim dedim. İnternetten okudum hangi yaratıklardan neler çıkıyormuş falan diye, katları dolaşmaya başladım. En çok TS düşen yaratık hangisiydi şimdi adını hatırlamıyorum da dedim orada biraz takılayım bakayım drop oranları nasıl, iyi kasar mıyım acaba falan diye. (Asastım o zamanlar) İki tane mage vardı orada alanla çalışıyorlardı biri human diğeri karustu. Ben de kıyıda köşede kalan yaratıkları tek başıma kesiyordum kimseye bulaşmak veya mani olmak gibi bir niyetim yoktu sadece drop oranlarını test ediyordum kendimce. Başka bir zaman boş olduğunda gelirim yine kasarım diye düşünüyordum. Z'ye geldi diye bir kere mage'in alanla kestiklerinden bir tanesinden kutu aldım ve anında beni kesti. KS attın bana dedi, tamam dedim, tekrar çıktım. Yine aynı şey oldu 1 yaratıktan kutu aldım diye yine kesti. Sinirlendim çıktım yukarı o mage'i kestim. Zaten bi Spike, bi Trust'luk canı vardı hemen öldü. Sonra böğürmeye başladı "Sen bittin olm, gözüme gözükme, bundan sonra yakandayım" falan. Sonra yanında başka biriyle geldi beni kesmek için ben buna müsade etmeden kat değiştirip çıktım Delos'tan.
    "Slot mafyası" olarak adlandırıyorum ben bunları. Para eden slotlara çöküp oyun zevkimizin içine ediyorlar. Malesef, yapabilecek hiçbir şeyimiz yok onlar gibi bir "çete" sahibi değilsen.

Senior Member
    Nickname
    LethaLGrazia
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bildirimlerinizi cheat reporttan yapın lütfen
    https://i.hizliresim.com/UJr3X9.jpg

Nobody Does It Better..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar legal oldukları için adam oraya 100 kişi toplayıpta bütün katlardaki moblara el koysa yönetim tarafından hiçbirşey yapılmaz..