Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Pet Name yüzünden ban yedim.Tickete cevap geldi ama ben cevap yazamıyorum.

Merhabalar ;

Pet name yüzünden ban yedim.Ticket attım ve hesabımın sınırsız olarak kapatıldığını öğrendim tickete gelen cevapta ancak Pet name change scroll ile petimin ismini değiştirmeyi kabul edersem 24 saatlik hesabımın açılıp ve ismi değiştirip geri dönüş yapmamı istediler.Tamam ben bunu kabul ediyorum ismini değişteyim.Fakat gelen tickete cevap yazamıyorum ve yeni bilette yollayamıyorum bilet yollama bölümünde knight onlineyi seçemiyorum, üstüne tıkladığımda seçilmiyor. Lütfen biri bana yardımcı olabilir mi ?

Senior Member
    Farklı tarayıcıdan dene düzelir internet exploler mesela

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Biletinizi incelediğimizde yeniden cevap verildiği görülüyor. Tekrardan kontrol edebilir misiniz?

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Baphomet4545 View Post
    Merhabalar ;

Pet name yüzünden ban yedim.Ticket attım ve hesabımın sınırsız olarak kapatıldığını öğrendim tickete gelen cevapta ancak Pet name change scroll ile petimin ismini değiştirmeyi kabul edersem 24 saatlik hesabımın açılıp ve ismi değiştirip geri dönüş yapmamı istediler.Tamam ben bunu kabul ediyorum ismini değişteyim.Fakat gelen tickete cevap yazamıyorum ve yeni bilette yollayamıyorum bilet yollama bölümünde knight onlineyi seçemiyorum, üstüne tıkladığımda seçilmiyor. Lütfen biri bana yardımcı olabilir mi ?
    Ctrl + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenile, cerezleri temizle. Olmadıysa eğer explorer dene. Olmadıysa monzilla dene. Illa ki birinden biri açılacak.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Biletinizi incelediğimizde yeniden cevap verildiği görülüyor. Tekrardan kontrol edebilir misiniz?
    Evet hallettim teşekkürler.