Results 1 to 2 of 2

Thread: Sw koxper nick

Junior Member

Exclamation Sw koxper nick

herkese selam arkadaşlar ben aşağı yukarı 5 gündür sadece şuu 2 bölgede gb kasmaya çalşıyorum biri manticore öbürü burning stone birind eolmazsam diğerindeyimdir. olay şu ben farmlamaya ekseriyetle geceleri başlar öğleden sonra 5-6 ya kadar aralıksız devam ederim. slotlar boşsa başalr doluysa camp değiştiririm. bu arkadaş yaklaşık bugün burningde kasarken baat 23:00 civarı 10 dakka kadar bir çay molası verdim. mola dedimse içmek değil yapıp geldim pc basında içiyorum. yani afk suresi 10 dakkayı geçmedi. slota geldiğimde bu arkadaşı gördüm burda ben kasıyordum dedim 2 saattir burda kasıyorum dedı aldı beni bi gülme. hem yazıyor yazarkende atak kesmıyor cok yeteneklı arkadaşç biraz izledikten sonra tuhaflık oldugunu farkettım birkaçkere daha böylesıne denk geldiğim için video aldım. video kalitesi düşük olabilir kusura bkamayın ama hem nick hem olay gayet net görünüyor zannediyorum. dikkat edersenız car he aynı cızgılerden yuruyor etrafta mob yokken belirli bir duraklama noktası var 2 mob peşpeşe cıkarsa birine gidecekken yarı yolda durup digerine koşuyor. bu arada hiç defans kacırması skıl sektırmesı söz konusu olmuyor. ben aralıksız 7-8 saat durmadan o slotları dönüyorum sol elim badici gibi parmaklarımla şiş bükebilecek düzeye geldim hala yorulurum bı yerden sonra. o yuzden npcden buf alıyorum bıterse biraz def basıp sonra tazelıyorum. bilmiyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum herkese iyi forumlar.
    Last edited by IBlackWicked; 02-01-2017 at 11:21 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

İllegal program kullandığını düşündüğünüz kişiyi kanıtlarıyla beraber Cheat-Reports bölümüne konu açarak bize bildirebilirsiniz.

Tags for this Thread