Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lightbulb Gerekli ceza ve İtiraf

Merhabalar hayırlı akşamlar herkese

Öncelikle belirtmek isterimki denemek isterken elime yüzüme bulaştırdım

Bugün güzel bir film izledim BİLGİSAYAR KORSANI diye Tavsiye ederim izleyiniz ama uygulumayınız.. Sonucu bunun gibi olabiliyor
    kolay yoldan para kazanmak için Cesaret edip 1 günlük bot alıp denemek istedim ama işler istediğim gibi gitmedi aradan 1 saat geçmeden online
    yetkili arkadaşlar 3. party uygulama kullanırken yakaladılar beni süresiz hesabım kapatıldı yetmedi sinirlendim charı kastım o kadar emek ettim
    1 saat içerisinde herşey heba oldu ticket attım kendimi savundum yapmadığımı iddaa ettim ama yaptım Premium potlar Dc premium magic bagler oto loot Charın üzerindeki 2 3 paket genie herşey boşa gitti Cidden Salaklık etmişim Siz bu aptallığı yapmayın çok kazanıcam derken elinizdekinden olmayın banlanmaz demeyin banlanıyorlar . Yetkili arkadaşlarımızın inisiyatifine kalmış birşey ama

http://hizliresim.com/g2EzOR
    İlk suçum hesabı kontrol edebilirsiniz
    Gerekli caydırıcı ceza Hesap süresiz kapatılmak yerine Zindan olabilme imkanınını savunmak için bunları yazdım Saygılarımı arz ediyorum
    İnanın ilk defa birilerinin bu kadar hakkına saygısızlık etmiş hissediyorum

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili itiraz etmek ve ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.
    Ayrıca, ilk olarak kullanmanız hesabınızın kapatılmayacağı anlamına gelmemektedir.

İyi forumlar.

Tags for this Thread