Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Turkcell Mobil Odeme ve Komisyon Hk. Bilgi Lütfen..

Selam..
    Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Mobil ödeme yapmak istiyorum. Fakat; komisyon alınıyor mu alınmıyor mu ? Alınıyor ise faturaya ne kadar yansıyor bilgisi olan , daha önce bu işlem uygulayan var ise yardımcı olabilir mi ? Forumda bi arkadaş Konu açmış ona da yorum yaptım ama cevap gelmedi.
    Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp oraya da sordum onların verdiği cevap, (MOBIL ödeme limitiniz 300 Lira olarak görünüyor. Misal olarak 30 lira yatırıyor iseniz faturanıza 30 lira yansır fakat SMS ücreti özel hizmetler ne kadar alır bilmiyorum. 30 lira ödeyip faturanıza bir o kadar da komisyon/ek ücret yansır mi bilgim yok. Oyun yöneticileri ile görüşmeniz daha sağlıklı olabilir. ) dediler.
    Daha önce kuzenimin hattından BynOgame de ku hesabımıza 50 TL bakiye gönderdik ama faturaya 99 TL yansıdı.
    Direk olarak Oyuna ödeme yapabiliyor muyuz ? Birisi yardımcı olabilir mi ?
    @CLuTaah, @Rhales, @Eryudes, @Khaliz, @Pochette @ScORp_LiON (Haluk abi pm'nin nasıl yazıldığını unuttum idare et)
    Acil yardım bekleniyor.. Cash almam lazım ..
    Biz Geceyi Seviyoruz Diye, Kimse Kendini Yıldız Sanmasın..

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    o işte bir hata var yeri geliyo hattımda TL birikiyo 400 NPoint alıyorum kaç tl ise o kadar azalıyordu size 50 tl yi 99 tl yansıması imkansız tüketici haklarına şikayette bulununuz.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    merhaba;

şuan baktığımda 400 Npoint = 33TL diyor bundan başka para almaması gerekiyor ? denedinizmi ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    merhaba;

şuan baktığımda 400 Npoint = 33TL diyor bundan başka para almaması gerekiyor ? denedinizmi ?
    ben geçen ay almıştım extra para kesintisi olmadı. Konu sahibinin tüketici haklarına fatura dökümü ile başvurması gerekmektedir.

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    merhaba;

Bu alımı nasıl gerçekleştirdiniz yardımcı olabilir misiniz ?
    Mobil ödeme hiç yapmadım .

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    ben geçen ay almıştım extra para kesintisi olmadı. Konu sahibinin tüketici haklarına fatura dökümü ile başvurması gerekmektedir.
    Bynogame ye 50 TL bakiye yükledik arkadaşın hattından. Faturaya 90 kusur TL yansıdı. Aracı site mi komisyon aldı yoksa başka bir şey mi anlamadık. Açıkçası pek üstüne de düşmedik. Sütten ağzımız yandı ayranı üfleyerek içiyoruz misali :S

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by EvLadiFatihHan View Post
    Bu alımı nasıl gerçekleştirdiniz yardımcı olabilir misiniz ?
    Mobil ödeme hiç yapmadım .
    mobil ödeme daha gerçekleştirmedim zaten normal şartlarda 400cash ESN ile alınsa 20tl civari tutuyor ancak mobil ödeme komisyonu eklendiği için 33tl çıkıyor yeniden aktif edilmiş aşağıdan resmi açıklamayı görebilirsiniz.

Mobile Ödeme Yeniden Devrede
    Last edited by Death_Stroke; 02-01-2017 at 09:27 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by EvLadiFatihHan View Post
    Bynogame ye 50 TL bakiye yükledik arkadaşın hattından. Faturaya 90 kusur TL yansıdı. Aracı site mi komisyon aldı yoksa başka bir şey mi anlamadık. Açıkçası pek üstüne de düşmedik. Sütten ağzımız yandı ayranı üfleyerek içiyoruz misali :S
    direk power up storeden alsan daha kolay olur.