Results 1 to 7 of 7

Angry Knight online ekibinin ilgisizligi

Arkadaşlar çıkarmışlar bir tane destek ekibi die birşey ne yazarsak yazalım okumadan iptal ediyorlar .
    özel mesaj yoluyla ulaşalım diyoruz özel mesajlara cevap vermiyorlar
    Forum modlarına yazıyoruz onlar bile tınlamıyor . ( hemen konum silinecek )
    ama saygın üst clanlardan biri olsaydık şimdiye 10 kere açılmıştı banımız .

artık tak etti ya koxp açmıyoruz etmiyoruz ban yiyoruz . daha önce baska bi hesapla banda yemedim .
    Last edited by cbrcan1173; 01-31-2017 at 10:04 AM.

Senior Member The_Valor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Saygınmış üstmüş clanmış kimsenin böyle bir gerekçeyle banının açıldığını görmedim. Böyle bir kayırma yapıldığını sanmıyorum. Neden kendi öfkenizi başkaları üzerinden kusuyorsunuz? Kendinizden eminseniz düzgün bir dille bilet gönderip yeniden inceleme talep edin olsun bitsin. Buraya gelip de insanları damgalamaya zan altında bırakmaya lüzum yok.

Quote Originally Posted by The_Valor View Post
    Saygınmış üstmüş clanmış kimsenin böyle bir gerekçeyle banının açıldığını görmedim. Böyle bir kayırma yapıldığını sanmıyorum. Neden kendi öfkenizi başkaları üzerinden kusuyorsunuz? Kendinizden eminseniz düzgün bir dille bilet gönderip yeniden inceleme talep edin olsun bitsin. Buraya gelip de insanları damgalamaya zan altında bırakmaya lüzum yok.
    kardeşim benim başıma ilk defa böyle birşey geldi . koxp açmadım etmedim nasıl ban yiyorum ? ticket atıyorum daha ticket atmayın cevap vermicez yazıyorlar olayı okuyorlarmı ondan bile emin degilim :S

Senior Member
    Hesabınızın durumu ile ilgili nihai kararı içeren cevabı biletiniz üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca kuralları ihlal eden oyuncuların klanlarının hiçbir önemi bulunmamaktadır.
    Umarım elinizde herhangi bir kanıt olmadan böyle ithamlarda bulunmaya devam etmezsiniz.

Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Hesabınızın durumu ile ilgili nihai kararı içeren cevabı biletiniz üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca kuralları ihlal eden oyuncuların klanlarının hiçbir önemi bulunmamaktadır.
    ben bu cevaba itiraz ediyorum kardeşim . neymiş koxper ile aynı party deymişim adamın kafasında koxpermı yazıyor ? hapise atsalar birşey demicem ama ban neden abi ? burada koxperları oyuna sokmak kendi hatanız 13 senedir bitiremediniz koxpu . bizi cr ye atan adamla bile konuştuk adam diyor ben sadece seni ve arkadaşını report ettim . ama arkadaşım ile ben temiz cıkıyoruz party deki koxper yüzünden bizde ban yiyoruz . !
    Zaten loglarımıza düzgün baksalar bizim o adamla ilk defa party e girdigimizi görücekler
    Last edited by cbrcan1173; 01-31-2017 at 10:49 AM.

Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Umarım elinizde herhangi bir kanıt olmadan böyle ithamlarda bulunmaya devam etmezsiniz.
    bu arada bir tek sen ilgileniyorsun dünde özelden sana mesaj attım hemen cevap verdin başka kimse cevap vermiyor .

1111111111111111111111111