Results 1 to 5 of 5
    Senior Member Rammstein's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus

Karakter skill bug sorunu

Başlıkta belirttiğim gibi ringte ki karakterimi accounta bastım daha önce skiller açıktı şimdi skillerin hepsi kapalı 70, 72 vs. konu açtım buraya ticket atın dediniz ticket attık cevap geç geldi fotoğraf istediler attık 56 küsür saat oldu cevap yok neden ilgilenilmiyor.
    Valar morghulis

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Yok mu skill bugunu bilen yada ticket neden bu kadar geç cevap geliyor bilen
    Valar morghulis

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    sakin ol, kanıtları sunduysan işlemin tamamlanmasını bekle, forum üzerinden hesap desteği yok.

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    sakin ol, kanıtları sunduysan işlemin tamamlanmasını bekle, forum üzerinden hesap desteği yok.
    Tickettan da gereken desteği tam alamıyoruz.

Benim eski ksclerim yoktur doğaldır ama bizim clandan baya arkadaşların ksc leri var charımın gözüktüğü kanıt olarak attım eğer oyunu bilen birisi olsa tickettan anlar fakat gelen cevap bu ksc ler başka charın siz kendinizi atın. Arkadaşım clan aynı karakter aynı ben ksc almamış olabilirim mağdurum sonuçta buga girmiş skiller clandan arkadaşların ksc lerinde benim char tamamen legal valkryie set itemli şekilde gözüküyor aynı ksc den günümüzde aynı char ile yan yana çekip onu da attım ama kısa ve öz cevap geliyor tickettan. Bug oyunun bugu neden biz tekrar o kadar gb verip skill açalım ki?
    Valar morghulis

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rammstein View Post
    Tickettan da gereken desteği tam alamıyoruz.

Benim eski ksclerim yoktur doğaldır ama bizim clandan baya arkadaşların ksc leri var charımın gözüktüğü kanıt olarak attım eğer oyunu bilen birisi olsa tickettan anlar fakat gelen cevap bu ksc ler başka charın siz kendinizi atın. Arkadaşım clan aynı karakter aynı ben ksc almamış olabilirim mağdurum sonuçta buga girmiş skiller clandan arkadaşların ksc lerinde benim char tamamen legal valkryie set itemli şekilde gözüküyor aynı ksc den günümüzde aynı char ile yan yana çekip onu da attım ama kısa ve öz cevap geliyor tickettan. Bug oyunun bugu neden biz tekrar o kadar gb verip skill açalım ki?
    şimdi tek taraflı düşünmemek lazım, onlarda kendi açılarından haklı, senin kendi ksclerin olmadan sorunun çözülmez.