Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    bi gelinde banlayın şunu kurtarın beni de tbt azalsın lütfen @Pochette
    Last edited by CatYumak61; 01-29-2017 at 01:01 PM.

bende enteresan bi şekilde akşam bp priest yan char açtım maradon dahil bütün görevlerini yaparak 48 levele kadar kastım el ile neyi inceliyolarsa incelesin çıkartsınlar ne koxp ne macro kullandım zaten zor kesiyorm görev yaratıklarını sabaha 48 yaptım yan karaktere girip pazara bıraktım uyandıgımda açtıgım priest hapise atılmış zar zor aldıgım pre 3 gündür boşa gidiyor ticket a bakan yok nasipse pre bitiminde alıcam cevap ve çok merak ediyorum neden hapise atıldıgımı

Senior Member
    Quote Originally Posted by TerribLeTosun View Post
    bende enteresan bi şekilde akşam bp priest yan char açtım maradon dahil bütün görevlerini yaparak 48 levele kadar kastım el ile neyi inceliyolarsa incelesin çıkartsınlar ne koxp ne macro kullandım zaten zor kesiyorm görev yaratıklarını sabaha 48 yaptım yan karaktere girip pazara bıraktım uyandıgımda açtıgım priest hapise atılmış zar zor aldıgım pre 3 gündür boşa gidiyor ticket a bakan yok nasipse pre bitiminde alıcam cevap ve çok merak ediyorum neden hapise atıldıgımı
    Hapse atılan hesaplar oyuncunun imkanları ile çıkıyor diye biliyorum. Yani hapse atılan hesap üzerinde yaptırımı geri çekmiyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Merhaba , Cheat Reports bölümünde şu sıralar yoğunluk mevcut. Gece gündüz gerek gm ekibi gerekse bölüm yetkilileri sürekli olarak kontroller sağlıyorlar. Şuan bile belki inanmazsınız ama 200'ü geçik rapor sonuçlandı. Buradan böyle bakılmıyor vs. konular açmanız orada işini yapan arkadaşlara biraz saygısızlık etmiş oluyor gibi görünüyorsunuz

Gün içerisinde muhtemelen sizin konularınıza da gerekli işlemlerin yapılacağından şüpheniz olmasın. Ek olarak yoğunluğa bağlı olarak açılan raporlar 1-2 güne kadar uzayabilmektedir.
    5. güne giren raporlarım mevcut. Görüntülenme bile almamışlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AzzazeL View Post
    Gözden kaçmış olabilir. Bildiğinizi varsayıyorum sadece o bölüme siz konu açmıyorsunuz. Yüzlerce konu geliyor arada kaynamış olabilir.

Ayrıca Cr bölümüne bakan arkadaşlar gönüllü olarak iş yapmaktadırlar. Gece veya gündüz olmaksızın uykusundan veya sosyal hayatından feragat ederek bakmalarına rağmen 2-3 konuya bakmadıkları için saygısızlık mı yapmış oluyorlar yani ?
    Adam haklı sabretmek gerekir bazen

Senior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    İllegal olan şahıslar neredeyse 1 günde müthiş kâr elde etmekteler, kaldı ki haftalarca rahat takılan illegalleri siz düşünün.

Senior Member
    İllegal olan şahıslar neredeyse 1 günde müthiş kâr elde etmekteler, kaldı ki haftalarca rahat takılan illegalleri siz düşünün.

Gözden kaçmış olabilir. Bildiğinizi varsayıyorum sadece o bölüme siz konu açmıyorsunuz. Yüzlerce konu geliyor arada kaynamış olabilir.

Ayrıca Cr bölümüne bakan arkadaşlar gönüllü olarak iş yapmaktadırlar. Gece veya gündüz olmaksızın uykusundan veya sosyal hayatından feragat ederek bakmalarına rağmen 2-3 konuya bakmadıkları için saygısızlık mı yapmış oluyorlar yani ?
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post

Haklısın fakat her yeni sunucu açıldığın da böyle sıkıntı yaşanıyor ve bunları normal karşılıyorum çünkü ART niyetli insanlar sadece oyunda değil gerçek hayatımızın da her yerinde var. Cheat report bölümünde açmış olduğun konunun görüntülenmemesi normal.

Cheat Reports bölümünde şu sıralar yoğunluk mevcut. Gece gündüz gerek gm ekibi gerekse bölüm yetkilileri sürekli olarak kontroller sağlıyorlar. Şuan bile belki inanmazsınız ama 200'ü geçik rapor sonuçlandı.