Sayın oyuncular yıllardan beri olan ve şimdi hala devam eden bir sorun var oyunda bence haksızlık ancak bu yıllardan berı değişmedi değişilmesini talep etmediğimizden dolayıda olabirlir. Ben şahsen yıllardan beri human oynamama rağmen olypia serverinde karus açtım memnundum ancak human olarak yeniden manes serverina geçtik ancak sorun hala aynı.
Sorun şu Humanların eslant ve emcdeki slotları aşırı derecede dağınık örnek veriyorum karuslarda sg gg slotu dip dibe iken human slotunda respawn acayip değişik yerlerde oluyor ha kendim için bir şey istemekten ziyade bunu humanlara haksızlık olarak goruyorum sadece sg gg değil satiros slotu aoc slotu aos slotu dw aicon slotları daha nice slotlar o kadar dağınıkki sonra bunu sayıdan bakın humanlar nerdeyse karusların 3 te 1 ri oluyor sebebı bundan başkası değil karuslarda tum slotlar dolu iken humanlar boş çünkü o kadar kötüki slotlar bir aos slotuna 3 parti ksye gidiyorlar çünkü yer yok girende bır daha çıkmak istemiyor humanlarda human magelerının kasabiliceği bir slot yok aoc slotuna koymak ıstesen taşın yanındakine koyman gerekiyor ordada charlar yuruyor diğer slot taşın içinde doğuyor grandelin aynı hizasında bunu sadece benmı talep ediyorum yoksa humanların genel sorununu kımse gormuyormu bilmem ama bunu düzeltirseniz en azından server nüfüsları eşit şekilde dağılır yayıncılara bakın hepsi karus sebebi bundan başkası değil benim gibi düşünenler üşenmeyip bu duruma yorum atarsa sevinirim hatta modoretörmü yapar gm mi yoksa sıradan bir usermi bilmem ama bir anket yaparsa bu telebi çok rahat bir şekilde anlarız İyi Oyunlar Dilerim.
BlooDBath.