Page 81 of 81 FirstFirst ... 3171798081
Results 801 to 808 of 808
    Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Güneşli günler yakında

Senior Member kiriztal_33's Avatar
    Nickname
    kiriztal_33
    Class
    Mage
    Clan
    ELysion
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DarkQue3n View Post
    birader evet beramusun tadı tuzu yok bende çok birleşmesini istiyorum beramusun. belki bizi hiç değil etmeyecekler belkide uzun bir zaman sonra birleşime sokacaklar beramusu. sizinde yapmanız gereken bazı şeyler var. adam akıllı clanınızı toplayın çıkın czye mage pklar olsun . biraz sizde özen gösterin lütfen .
    Bu durumun clanımızı toplayıp cz ye çıkmasıyla alakası yok. Hadi diyelim ki topladın çıktın ama insanları 24 saat oyunda tutamazsın. Kimse bunu başaramaz. Ben oyuna girdiğimde oyunda bir kalabalık olsun boş vaktimde zihnimi boşaltmak için girip oyunumu oynamak istiyorum. Hepimiz şükürler olsun çalışan eden insanlarız. Ama oyuna bir giriyoruz bomboş millete telefon edip pk ya çağırıyoruz vs falan ama genede zevkli olmuyor. Oyunda gecenin geç saatleri dışında sürekli bir kalabalık kitlenin olması gerekmekte. Bu sadece oyundaki 2 clan ile olmaz. Eski zamanlardaki bir çok player olmalı. Cz ye çıktığında adam aramak yada adamlar gelsin diye yarım saat beklemek zorunda kalmayacağın bir ortam olmalı. Zaten biz istesek clanımızı yine toplar cz ye çıkarız. Ama açıkça söyleyeyim oyunun tadı zaten yok ama bir çok serverı birleştiripte geride kalan serverları şey gibi ortada bıraktıktan sonra ben oyuna giripte emek harcamam. Aslında bir çoğumuz tepkili olduğumuz için girmiyoruz. Çünkü bizimde adam gibi oyun oynamak hakkımız. Ve serverları birleştirmedikleri sürece yıllardır premium cash çektiğim karakterime herhangi bir power up store itemi koymayacağım. Serverlar birleşirse CarPericuLum olarak bizde oyunumuza başlarız.

Birleştirme konusunun sinyalleri verildi ama henüz resmi birşey yok ortada. Umarım en kısa sürede açıklamayı yaparlar ve herkesi rahata kavuştururlar.

#DirenBeramus
    '' Mensup olduğum Türk milletinin şan ve şerefi varsa , benim de bir ferdi olmak sıfatıyla şanım ve şerefim vardır. ''

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Quote Originally Posted by kiriztal_33 View Post
    Bu durumun clanımızı toplayıp cz ye çıkmasıyla alakası yok. Hadi diyelim ki topladın çıktın ama insanları 24 saat oyunda tutamazsın. Kimse bunu başaramaz. Ben oyuna girdiğimde oyunda bir kalabalık olsun boş vaktimde zihnimi boşaltmak için girip oyunumu oynamak istiyorum. Hepimiz şükürler olsun çalışan eden insanlarız. Ama oyuna bir giriyoruz bomboş millete telefon edip pk ya çağırıyoruz vs falan ama genede zevkli olmuyor. Oyunda gecenin geç saatleri dışında sürekli bir kalabalık kitlenin olması gerekmekte. Bu sadece oyundaki 2 clan ile olmaz. Eski zamanlardaki bir çok player olmalı. Cz ye çıktığında adam aramak yada adamlar gelsin diye yarım saat beklemek zorunda kalmayacağın bir ortam olmalı. Zaten biz istesek clanımızı yine toplar cz ye çıkarız. Ama açıkça söyleyeyim oyunun tadı zaten yok ama bir çok serverı birleştiripte geride kalan serverları şey gibi ortada bıraktıktan sonra ben oyuna giripte emek harcamam. Aslında bir çoğumuz tepkili olduğumuz için girmiyoruz. Çünkü bizimde adam gibi oyun oynamak hakkımız. Ve serverları birleştirmedikleri sürece yıllardır premium cash çektiğim karakterime herhangi bir power up store itemi koymayacağım. Serverlar birleşirse CarPericuLum olarak bizde oyunumuza başlarız.

Birleştirme konusunun sinyalleri verildi ama henüz resmi birşey yok ortada. Umarım en kısa sürede açıklamayı yaparlar ve herkesi rahata kavuştururlar.

#DirenBeramus
    Aynen katılıyorum.Clanı en fazla 1 2 saat oyunda tutabilir pk atabilirsin.Ondan sonra giderler. Hep aynı kişileri kesmekten sıkılmış insanı pk da zorla tutamazsın :-) Canımız sıkılıyor arenada ws atmaya gitsek orda da adam bulamıyoruz. Bdw Chaoslarda Koxper görenler Alt+F4 cekiyor.Yada bitene kadar a.f.k :-) Yakında dediginiz açıklamayı yapın artık :/

Nickname
    kiriztal_33
    Class
    Mage
    Clan
    ELysion
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    #DirenBeramus
    '' Mensup olduğum Türk milletinin şan ve şerefi varsa , benim de bir ferdi olmak sıfatıyla şanım ve şerefim vardır. ''

Senior Member
    Nickname
    TAYLAN_1
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kiriztal_33 View Post
    #DirenBeramus
    Beramus + Ronark + Akara
    Legal oyuncunun kalmadığı serverde en iyi itemin fiyatını sundries belirler.

TAYLAN_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni yönetim her istediklerinizi duyuyor ve önemsiyor Tekrardan hayırlı olsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    kiriztal_33
    Class
    Mage
    Clan
    ELysion
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TAYLAN_1 View Post
    Beramus + Ronark + Akara
    Hayırlısı olsun direndik kazandık
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yeni yönetim her istediklerinizi duyuyor ve önemsiyor Tekrardan hayırlı olsun.
    Teşekkür ederiz. Tarihi konumuz bu açıklamayla birlikte maziye gömülebilir. Forumun en yüksek tıklanma ve görüntünleme konusu olarak.