Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
    bakın arkdaslara manese giremedigim için akarada disc pre alıp kırdırdım 5-6 gün once ve bugun oyundan cıkıp tekrar girerken akarada 1lvl lik sadece premium kırdırmak icin actıgın karekter hapse dusmus akıl mantık alıyormu madem bende sıkıntı var neden maneste surekli online olan karekterin hapse dusmedi zaten elimle madem yapıyorum bu sefer akarada hapse dustugu icin manesde ki karekterimede giremiyorum. offline olan karekter nasıl hepse duser sadece pre kırdırdım 1lvl zaten saka gibi ayıptır. kimse makro dan bahsetmesin pc formatlı ve ıd bile yeni herhangi bir ekstra program kurulu değil bu demek oluyo ki iyi cash yukluosun biraz da bizim için yuklemi ?

Junior Member
    aynı problem bendede var..1 aydır oynamıyorum...2-3 gündür giriyorum...bir skill dahi kullanmadan oturuyorum oyunda hapse düşmüşüm
    oyunda o kadar koxp kullananlar varken oturan bir oyuncuyu hapse atmaları cok enteresan

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by aleyli View Post
    aynı problem bendede var..1 aydır oynamıyorum...2-3 gündür giriyorum...bir skill dahi kullanmadan oturuyorum oyunda hapse düşmüşüm
    oyunda o kadar koxp kullananlar varken oturan bir oyuncuyu hapse atmaları cok enteresan
    Hesabınız ile ilgili hata olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet atabilirsiniz.