Merhabalar ilk başta altını cızerek belirtmek istiyorum herangi bir kötüleme yada bir provokasyon degildir sadece bilgi ve yardım için konu acılmıstır.

Oyundan haksız yere 3 gunlük banlandığımı düşündüğüm için konu açmıştım foruma buradakı mod arkadaslar benı ticket sistemine yönlendirdi ticketa mesaj atalı tam 2 gün oldu ne zaman donus yapılıcak banım acıldıktan sonramı acaba ?

şimdi sizin yargı sisteminizde hatalar oldugunu goruyorum Player baska bir playeri sikayet ederken fotograf yada video ile sıkayet edebılır, yorumunuda yaptıktan sonra onun acısından dınledıgınızde hersey dogruymus gıbı gozukebılır. GM ın olaya tanıklık etmedıgı bır durumda suclu olarak gozuken bir kişinin banlanmadan bellı bır sure tanılarak savunma yapılması istenmesi bence haksız yere yapılan banları ortadan kaldırıcagı gıbı adil ve adaletli bir şekilde uygulanma imkanınıda bizlere sunmuş olacaktır.

burdaki mod arkadaslar sakın benı yanlıs anlamasın ama sız sadece bizleri başınızdan bizleri sağmak için ticket atın dıyorsunuz bakın sizin dediginiz gibi yaptım 48 olucak halen ticketim atanmamış durumda belki ban acılmayak onemlı degıl ama şuçlamadaki kanıtları bende görmek istiyorum en azından bu benim en doğal hakkım. Konu ile ilgili hiç bir mail hiçbir bilgi edinmiş degilim sadece havadan bir Lure-Ban geldi savunma yapamıyorum suclama delillerini göremiyorum öyle mal gibi bekliyorum biri benimle ilgilensin en azından konu netlik kazansın diye.

Saygılarımla..