Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

Knight Online Hapis Problemi ve Oyuncu Kaybetme

Selamlar,

Karakterim Manes de boş dururken hapse düştü eyvallah dedik 2 saattir kesmeye çalışıyoruz ks den imanım gevredi. Facebook'tan GM Rhales'in sayfasına yazı yazdım ondada bekliyorum.

Bu sebepler oyunu bırakma sebebi mi oyun başladığından beri aldığımız kc lere mi yazık yoksa ?

en yakın zamanda ilgilenmenizi rica eder iyi çalışmalar diliyorum..

Jocelyn
    Last edited by shocarem; 01-25-2017 at 03:36 PM.

Junior Member
    Şuan Manes 1 hapiste yaratık kesmeye çalışıyorum...

Senior Member
    Quote Originally Posted by shocarem View Post
    Şuan Manes 1 hapiste yaratık kesmeye çalışıyorum...
    Yaratıkları keserek özel bölgeden çıkışınızı gerçekleştirmelisiniz. Sonuçta bu işlem cezai bir uygulama.

Junior Member
    Kardeşim hapisten çıkmak için 750 cash verip elimize item mi almamız lazım nasıl kescez yaratıkları damage atamıyorum ben

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Yaratıkları keserek özel bölgeden çıkışınızı gerçekleştirmelisiniz. Sonuçta bu işlem cezai bir uygulama.
    Yaratıkları keserek çıkılacağının zaten farkındayın ve yaratıkları kesmeye çalışıyorum, adı üzerinde "Hapis" olduğu için cezai bir uygulama biliyorum ama ben ne yaparak ceza aldım bunun hakkında bir bilgi yok şuan karakterim 79 % 50 seviyede ve karakterim 1 haftadir eslantta genie ile seviye kasmaktadır. Herhangi bir cezai işlem uygulanacak bir şey yapmadım anladığınız gibi açıkcası.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WANDALSSS View Post
    Kardeşim hapisten çıkmak için 750 cash verip elimize item mi almamız lazım nasıl kescez yaratıkları damage atamıyorum ben
    Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz;

1. Pus üzerinden satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

NOT: Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, (çöpe atmayınız), zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.

Member nickneym355's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KimBilirKralKim
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    shocarem haklı. Benimde 2 karakterim var 1 i ne yapıyorsa diğeride aynısını yapıyordu yani ayna gibi ama sadece 1 i hapise düştü. Yani benden kaynaklanan bir sorun olsaydı 2 sininde hapiste olması gerekirdi

Senior Member
    Quote Originally Posted by shocarem View Post
    Yaratıkları keserek çıkılacağının zaten farkındayın ve yaratıkları kesmeye çalışıyorum, adı üzerinde "Hapis" olduğu için cezai bir uygulama biliyorum ama ben ne yaparak ceza aldım bunun hakkında bir bilgi yok şuan karakterim 79 % 50 seviyede ve karakterim 1 haftadir eslantta genie ile seviye kasmaktadır. Herhangi bir cezai işlem uygulanacak bir şey yapmadım anladığınız gibi açıkcası.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...kk%C4%B1nda-11
    Hesabınız ile ilgili destek almak için bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Ya kardeşim cebimizdeki 40 liranın peşine mi düştünüz hile kullanmadık hapse atıldık verdiğiniz yanıta bak

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...kk%C4%B1nda-11
    Hesabınız ile ilgili destek almak için bilet gönderebilirsiniz.
    Ben şimdi bilet atsam ki görevi yapıp çıktım hapisten, param yoksa ve bu oyunu oynuyorsam ve bilet atıp biletten geri dönüşü belediğim zaman o 2-3 günlük zaman telefisini nasıl karşılayacak NTT Game ekibi acaba ?