Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Quote Originally Posted by kek_dcvCeAZF View Post
    Yok Kardeşim Adliyede Memurum ben Yanlış Bilgi Değil Bizzat Bilgi İşleme Gittim C.Başsavcılığında Dedikleri Aynen bu yani MythAsSasSin
    Kardeşim Peşini Bırakmayacağım Teşekkür Ederim Coders114
    Konu hakkındaki bilgim doğrultusunda yorum yapmıştım.
    Sonuç itibari ile bu bir suç tabiki hakkını aramalısın.

Geçmiş olsun üzücü bir durum.

Firma Neresi Onu Söylermisin ShadowChaser

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Gizlilik politikaları nedeniyle IP adreslerini siz öğrenemezsiniz. Bu bilgi alma işini emniyetin yapması gerekiyor.
    Kısaca bu sürecin işleyiş zinciri şu şekildedir; Siz durum hakkında emniyete şikayette bulunursunuz, emniyet firma ile iletişime geçip hesaba giriş yapan IP listesini alır ve şikayetiniz kesinliğe kavuşur daha sonra da durumu savcılığa taşırsınız.
    Firma Adresi nedir Acaba ? Onu öğrenmek istiyorum ?

gecmıs olsun hocam

21.04.2019 saat 06:00 da dc oldum oyun giriş yapamadım start gelmedi dedim heralde oyunda bi problem var 2 saat geçtim 8 civarlarında oyunu sildim tekrar indirilen dosyalarından kurdum tekrar start geldi girdim soyulmuşum krowaz war set üyelik yok sökmüş +7 buju kitli sökmüş takılar kitli sökmüş np düşürmüş bi güzel fp setle bırakmış yarkımcı olurmusunuz yapılcak bişey varmı bilemiyorum

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by tat_7eHvrwJA View Post
    21.04.2019 saat 06:00 da dc oldum oyun giriş yapamadım start gelmedi dedim heralde oyunda bi problem var 2 saat geçtim 8 civarlarında oyunu sildim tekrar indirilen dosyalarından kurdum tekrar start geldi girdim soyulmuşum krowaz war set üyelik yok sökmüş +7 buju kitli sökmüş takılar kitli sökmüş np düşürmüş bi güzel fp setle bırakmış yarkımcı olurmusunuz yapılcak bişey varmı bilemiyorum
    Merhaba,
    Eşya restorasyonu yapılamamaktadır. Sizi soyan kişileri mahkemeye verebilirsiniz.

Junior Member
    Öncelikle Merhabalar.
    Denizli Adliyesinde Memur olarak Görev Yapmaktayım.
    23.01.2017 Tarihinde İş çıkışı eve geldiğimde çarımın Soyulduğunu Fark ettim.
    Ve 24.01.2017 yani bu gün Dava açmak üzere Başsavcımıza Müraacat Ettim. Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne Gönderdi beni.
    Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Benden Oyun içi Yetkililerden Hesabıma Giren İp adreslerini Öğrenmemi İstediler Acilen Bana ulaşırsanız Minnettar kalırım. Çok büyük Kaybım var. Sizden Cvp bekliyorum. Bu adi şerefsiz Hırsızlar Hakkında Adli İşlem Başlatmak İstiyorum Başka Arkadaşlarımızın CAnı Yanmasın.. İyi Günler. Dilerim. ^^
    Bana söylediklerin inandırıcı gelmedi kusura bakma ama!
    Eğer Adliye memuru isen bilmen gereken gizlilik politikası nedeni ile mahkeme kararı olmadan karakterin senin olduğunu ispat etsen bile karaktere giren IP adreslerini bir firmanın şahıs ile paylaşması imkansızdır. Paylaşması sonucu gizlilik politikası ihlali yüzünden firmanın kendisi davalık olur.

Siz İnceleseniz Bende Oyunuma Devam Etsem. Bu adi Hırsızları Banlasanız.
    Hangi Firma ile İletişime Geçeceğiz onu söylerseniz oda olur bunun peşini Bırakmayacağım
    zaten şu yazdıgın ne kadar boş bi konu oldugunu gösteriyor maneste otp zorunluluğu var sen birine vermedikçe senin charına girlmesi zor iş