Page 2 of 59 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 583
    Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by aul_zhYGSLRe View Post
    Konu ile ilgili araştırma yapıyorum bilgilendireceğim.

Junior Member
    npoint görünmeme sorunu giderilmiş gibi ama http://i.hizliresim.com/OVbkn5.png hatası hala devam ediyor.

Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by ceg_WJnH6RG5 View Post
    npoint görünmeme sorunu giderilmiş gibi ama http://i.hizliresim.com/OVbkn5.png hatası hala devam ediyor.
    Evet bu durum ile ilgili ne yapabileceğimizi kontrol ediyorum şuanda. Ekipten bu hatanın sıfırlanmasını talep ettim beklemedeyiz.

Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by TKNTNGL View Post
    SS at diyorsunuz ss atıyoruz konu kapanıyor dalga mı geçiyorsunuz
    Konuda size cevap verdim eğer problem çözülmediyse buradan devam edebiliriz. Neden sizinle dalga geçeyim ?

ID PW GIRDIKTEN SONRA OTP KOD SORMADAN DIREK OYUNA BAGLANIYOR . Bilet ID: YHM-504-15698

Peki otp için auto code ve şifre ellerine sms yoluyla uğrasmayan ve sistemde otpnin aktif olduğu gözüken tekrar kod almak için n pointsi olmayan oyuncuların mahduriyeti giderilecek mi ?

Ya bütün herşey aktif otp kurulu telefondan onaylı ama otp ekranı gelmiyor. Bu sorunu ne zaman cözeceksiniz. İnsanlar mağdur. Saatlerdir pc başında bekliyorlar. Kapatın otp ile girişi yapamıyorsanızda. Bilet atın diyorsunuz biletlere bakmıyorsunuz. Bu gece çözülecek diyorsunuz. Biz buraya herkeş eşit aynı anda başladıgı için başlıyoruz ne mantıgı kaldı bunun artık. Millet 80 oldu.
    #RKK-822-92167

premium pot satın almam lazım, o yzuden KC iadesinin acilen yapılması gerekiyor
    nasıl bir yol izlemem gerek?

Junior Member
    #ZQH-789-40612 lütfen yardımcı olur musunuz , otp gelmiyor her şey aktif ..

OTP yi her yerden aktifleştirdim 3200 cash çektim ama oyuna girdiğimde otp bölümü çıkmıyor yazık günah ya sesimi duyaramadım yardımcı olun lütfen