Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Oyunu türkler oynuyor ama alt yapı hep yabancı işi ezikler yenilik bile yapamıyolar

Junior Member
    Şuanda farklı bir hata veriyor bugün giremicez belli oldu yarında artık zor...

engellemeyin beni şizofrenim ben he diyin geçin

Şu sitenin saatini bari güncelleyin

Junior Member
    +++++++++++++++++++++++++++++++

Junior Member
    bi açıklama yapsın şu yetkililer yazıklar olsun,

beyler otp olusturaBILEN VARMİ neden bı acıklama yapılmıyor

Junior Member
    beyler otp de sızde de Temporarily block. hatası verıyor mu dogrulama kodu gelıyor tıklıyorum bu cıkıyor otp yı aktıf edemıyorum

Temporarily block.??? abı tamamen hakımızı yıyosunuz ayıptr yaaa bu neyın kafası sız bunuda çözemıosanız gercekten bırakın gıdın ayıp emek harcıyoruz burda bir sorun varsa once çözun sonra sw açın bu kadar ınsanı 9 saat gerı bırakmanın karsılıgı nedır mıllet kastı bız daha gıremedık youtube dan mılletın kasısını ıtemlerını ızledıkce sınırlerım bozuluyor ve bunun sorumlusu sızsınız hakkımızı yıyosunuz işinizi yapın işinizi para harcıyoruz emek harcıyoruz karsılık alamıyoruz hala aynı hata ben benım hesabımı ıcs korusun ıstemıyorum arkadas ıcs sıtesı acılmıyor daha benım hesabımımı korucak otp geldıgınden berı benım gıden premıum ve otp sorunu yuzunden gıremedıgım carlarmın yuzunden 3 ay açık kalıcak ko lara para harcar olduk otp ıstemıyoruz arkadasım cokmu zor anlamak