Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by TetikciKemalAbi View Post
    Anlamadıgım sey su 2 yeni server gelmeden once neden milet yeni email acmak icin can atmıyordu
    şimdi illegal yapacaz diye yeni char acmak icin can atıyolar
    tabiki buda yonetimin işine geliyor premium almadan oyuna girilmiyor
    GM ekibi son gaz ilegal yapanlara BAN atıcak şimiden BAN atan butun GM kardeşlerime tesekkur ederim
    yani yeni email acıp ta premium parsını ilegal yaprak 2 satte cıkartırım diye dusunen illegalcilere şimiden gecmiş olsun (
    adamım ne illegalitesi mesela ben tamamen yeni hesap oluşturuyorum ve 2600 cash cekicem 400 çektim şimdi bekliyorum otp mailini, adamlar neye göre ayırtıp sorunu halledip halletmemeye karar verecekler? şu hileye benziyor onun sorununu halletmiyim mi diyecek adamlar boş yapmayın

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar, mail sağlayıcılarında yaşanan sorun çözüme ulaştırıldı.
    Onaylama ve değişim işlemleri için mail kutularınızı kontrol edebilir veya tekrar deneme yapabilirsiniz.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Onaylama ve değişim işlemleri için mail kutularınızı kontrol edebilir veya tekrar deneme yapabilirsiniz.
    Tek hatalı kod giriminde 10 defa yanlış girdiğiniz için bloke oldu hatası aldık bu duruma baktınız mı ?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Tek hatalı kod giriminde 10 defa yanlış girdiğiniz için bloke oldu hatası aldık bu duruma baktınız mı ?
    Merhaba, aldığınız hata metnindeki bir hata nedeni ile 10 defa yanlış belirtmesi karşınıza çıkıyor.
    Cihazınızın zaman ayarlarını www.saatkac.com adresinden birebir olarak aynı şekilde güncelledikten sonra AnyOTP programındaki ayarlar bölümünden "Time Sync" butonunu kullanarak senkronizasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.

Daha sonra aldığınız 6 haneli kodu http://otp.nttgame.com/ adresine giriş yaparak My ICS bölümünde bulunan "Test OTP Code" kısmında doğruluğunu teyit edebilirsiniz.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Merhaba, aldığınız hata metnindeki bir hata nedeni ile 10 defa yanlış belirtmesi karşınıza çıkıyor.
    Cihazınızın zaman ayarlarını www.saatkac.com adresinden birebir olarak aynı şekilde güncelledikten sonra AnyOTP programındaki ayarlar bölümünden "Time Sync" butonunu kullanarak senkronizasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.

Daha sonra aldığınız 6 haneli kodu http://otp.nttgame.com/ adresine giriş yaparak My ICS bölümünde bulunan "Test OTP Code" kısmında doğruluğunu teyit edebilirsiniz.
    Bilgisayar otp sinde Türkiye saati yaptığımızda sıkıntı yaşatıyor o nedenle geri alınmış halini yapmamız gerekli.

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Knight Online Oyuncuları,

Mail servislerinde yaşanan sorunla ilgili olarak teknik ekibimiz vakit kaybetmeden çalışmalarına başladılar ve mümkün olabilecek en kısa sürede sorunun çözülmesi adına uğraşıyorlar.

Olası bir gelişmede bu duyuruyu güncelliyor olacağız.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler!
    Malesef tekrar denememe rağmen 12 karakterli olan gmail adresime onay maili gelmemekte.. Halen çözüme kavuşmuş değil..

Junior Member
    Merhaba,
    Bugün akşam bir arkadaşım kendi hesabına girmeye çalıştı fakat şifre hatalı deniyordu. Siteden kendi mailine şifre sıfırlamaya çalıştı ama nafile mailine hiç bir mail gitmiyor. Bilet gönderdik Lütfen ilgilenir misiniz? Arkadaş Premium aldı o da boşa harcamak için değildir yani! Teşekkürler!
    Bilet numarası: #OUR-998-66320

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HitManOmar View Post
    Merhaba,
    Bugün akşam bir arkadaşım kendi hesabına girmeye çalıştı fakat şifre hatalı deniyordu. Siteden kendi mailine şifre sıfırlamaya çalıştı ama nafile mailine hiç bir mail gitmiyor. Bilet gönderdik Lütfen ilgilenir misiniz? Arkadaş Premium aldı o da boşa harcamak için değildir yani! Teşekkürler!
    Bilet numarası: #OUR-998-66320
    mail adresini büyük harflerle yaz. O zaman şifremi unuttum çalışıyor. Diğer türlü değiştiremiyorsun şuan.

Benim Hotmail adresime hala hiç bir e-posta gelmemektedir. Konu ile ilgili bilet gönderdim. Ancak hesabın paylaşıldığını öne sürerek, e-postanın bir daha gelmeyeceğini ilettiler. Kendi hesabıma neden erişemiyorum ? Kendi hesabımın kayıtlı olduğu e-posta adresime neden hiç bir bildiri gelmiyor ?