View Poll Results: maden dropları eski haline gelsinmi?

Voters
268. You may not vote on this poll
  • EVET

146 54.48%
  • HAYIR

122 45.52%
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 111
    Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Madenden düşen eşyalar bu seviyede iken bile halen hile şikayetleri geliyor. Eski halini siz düşünün.
    bizim suçumuz nedir çözülmesi gereken hile sorunu droplar kaldırıldı hileyi bitirip yeniden dropları eklemenizi talep ediyoruz

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    güncel.....

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    gelmesin kesinlikle gelmesin. bu şekliyle bile bir bug var çözemediler. düzelse de gelmemesi taraftariyim pk atan adam madenle işi olmaz ayda yilda keyfi uğrar yada uğramaz oyunun içine ediyorlar kerffe21 git pazarda dur daha çok gb kasarsin piss kxxperrr

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    8-10 Pc si olan adamlardır madene drop arttırmak isteyenler. Benim yok. hatta oyuncuların %99'unun yok. Maden düzenlenmelimi olabilir lakin kesinlikle drop artışı drop ekleme fln olmamalı...

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lowegirl View Post
    gelmesin kesinlikle gelmesin. bu şekliyle bile bir bug var çözemediler. düzelse de gelmemesi taraftariyim pk atan adam madenle işi olmaz ayda yilda keyfi uğrar yada uğramaz oyunun içine ediyorlar kerffe21 git pazarda dur daha çok gb kasarsin piss kxxperrr
    bug varmış ne bugu kulaktan dolma haberlerle yorum atıyorsunuz ayrıca sizin bana hakeret etmeye hakkınz yok mod arkadaşlar bu kişiden şikayetçiyim (TurkBlade Daeso AlonsoPedroLopez)
    Last edited by kertfe21; 01-21-2017 at 10:29 PM.

dc premium çöp resmen.maden açısından..Akşamlar işden geldikten sonra çocuk uyuyor bizde iki saat takılalım stres atalım diyoruz daha çok strese giriyorum.BU nasıl bir dropdur arkadaş.kar etmeyi geçtim zamanıma yazık..hem100 tl verilip hem nasıl zarar ederim diyorsanız bu premium alın.ortada buglar var biz mağduruz.yazılımsal olarak birşey yapılmıyor ama ben bu işi yapıyorum şukadar para kazanıyorum diyen kadronuz var anlaşılan.eski haline gelmiyorsa bile başka çözüm yollarına gidilsin.sonra 3 ay sonra sw'ler neden boş.insanda huzur mu kalsın istekmi kalsın.belli bir yaşın üstünde artık hep cz yapmak zor geliyor 10 yıllık parmak hareketleri yok bizi eğlendircek başka oyun aktivitelerine giriyoruz sonuç yine player hüsran.acil el atılması gerekn konulardan bu geçin artık 10 yıllık buglu questleri işlevsel yapmayı.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    güncel.....

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    güncel....