View Poll Results: maden dropları eski haline gelsinmi?

Voters
268. You may not vote on this poll
  • EVET

146 54.48%
  • HAYIR

122 45.52%
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 111
    Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

maden dropları eski haline gelsinmi?

maden dropları eski haline gelmeli artık şimdi konuyu illegaller diyerek baltalamak isteyenler olabilir ama artık tarama var ve 1 gün arayla tarama olduğu taktirde madende değil hiçbir yerde illegal kalmayacaktır oyunda maden yapmayı seven ve itemlerini madenden kazanan emekçiler vardı şimdi madenler boş boş duruyor önlemler alınıp maden droplarının eski haline gelmesini istiyoruz konuyu yorumlarınızla destekleyip üstte tutarsanız sevinirim teşekkürler

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    Kesinlikle Getirilmemeli emek hırsızı tüm kullanıcılar madenlerde sayısız char ile oyunu maffediyorlar.
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Kesinlikle Getirilmemeli emek hırsızı tüm kullanıcılar madenlerde sayısız char ile oyunu maffediyorlar.
    bizimde isteğimiz illegalden arındırılmış bir maden buda tarama yöntemiyle çözülebilir forumu takip etmiyorsunuz sanırım

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    sizden çok ediyorum o tarama sistemi mükemmel hale gelmeden hiçbir şekilde illağal oyuncuların ekmeğine yağ sürecek bişi istemiyorum
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Senior Member Vrij's Avatar
    Kesinlikle gelmesin!!!

Bak arkadasım, bi ara bug mı ne bişey oldu, şimdi unick dropların chate yazıldıgı gibi maden dropları yazıldı hatırlarsınız, delirdik.
    Amaa neler gördük neler,
    şahidim, adam arka arkaya 20 tane exp gem bilmemne gem cıkardı. Neyseki yeni drop uygulaması vardı, yoksa adam 2 dk da 50 tane fragment almış olcaktı. Programla düşürdügü kesin, normal insan eli o 2 şıkkı o kadr seri tıklayıp 2dk da 50 drop alamaz.
    Adamlar ev geçindirdi, apartman dikti, artık yeter, yeni beleşçi illegal zenginlere gerek yok.

Senior Member Vrij's Avatar
    Tarama dediğin şey sana bana,
    illegallere vız ve tırıs

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    arkadaşlar yanlış anladığınız konu var sanırım illegaller girsin 1 pc 20 karakterle maden yapsın demiyorum illegalden arındırılmış bir maden droplarının geri gelmesi konusunda isteklerimiz aynı şeylerden bahsediyoruz aslında
    Last edited by kertfe21; 01-18-2017 at 07:17 PM.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Maden için üst düzey bir illegal yazılım koruması gelmedigi sürece geri getirilmesi oyunda dengeyi bozacaktır. Eski madencilerden biri olarak umarım illegal yazılımları engelleyip eski haline getirebilirler.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Maden için üst düzey bir illegal yazılım koruması gelmedigi sürece geri getirilmesi oyunda dengeyi bozacaktır. Eski madencilerden biri olarak umarım illegal yazılımları engelleyip eski haline getirebilirler.
    illegal için oyunun tamamına koruma gerek ama günlük tarama yapılırsa bi süre sonra illegaller oyuna girmeye bile cesaret edemez hale gelir

bence gelmeli illegaller için taramalar gerçekten etkili gm ekibinin başarısı muazzam üstüne taramayı atlatan olursada gm ekibi başında sürekli banlar var ben adamı reportlayasıya gm kendi banlıyor ama eskisi gibi başı boş bırakılan bir maden istemiyoruz tabiki