Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Job Change Scroll

Herkese merhaba

Job Change Scroll , USKO'da olmaması çok büyük bir eksik olarak görüyorum. Eklenmesini talep ediyorum.
    Job Change scroll bilmiyen arkadaşlar için anlatıyım, Karakterinizi Warrior'dan ASAS'a , Veya istediğin diğer JOB'a kalıcı olarak değişmesini sağlamaktadır.

Bu Job Change hem karakter değişmeden oyunculara güzel bir imkan ve hizmet vericektir. Hemde bunu PUS'ta satılıcağı için siz oyun yöneticilerine güzel bir ek ücret sağlıyacaktır.

Bu konuya fikirlerinizi yazabilirsiniz. Yetkili mod yada üst düzey yetkililerden bu konuyu ilgili yerlere ulaştırmasını ve konu üstünde durmanızı talp ediyorum saygılar. İyi oyunlar.
    Last edited by Khenarth; 05-16-2019 at 08:33 AM.

Senior Member
    Şöyle düşün kardeşim ring satıyor basıyor satıyor ve istediği karakteri alıyor aynı şey

Senior Member ProSecreD's Avatar
    Nickname
    MACHINEEEEE
    Clan
    MASSACRE
    Bu scroll orjinal olan hiç bir sunucuda mevcut değil ve saçma bir scroll olarak görüyorum, oyun dengesini bozacak bir scroll .
    "Mânâsız söz su üstüne yazılan yazıdır."

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yani şu mudur: okçu kasmak çok kolay ve ben okçuyu kasıp 83 yapınca warriora çevireceğim. Apede takır takır exp kasıp istediğim seviyeye gelince Warrior a mı çevireceğim ? Kulağa rahatsız edici birşeyler var gibi gelmiyor mu sizce de ?

Adil olmakta fayda var )

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrDiamondd View Post
    Şöyle düşün kardeşim ring satıyor basıyor satıyor ve istediği karakteri alıyor aynı şey
    Dediğin satılırken, mesela ben satın almadan karakterime mage yada asas basmak istiyorum. Warior dan öyle düşün.

Senior Member
    Oyunun mantığına tamamen ters bir şey bu. Başta mage yap kolay np kas kolay exp kas. Sonra warriora çevir oyuncak mı bu bi o bi bu. Saçma bi öneri.

Senior Member
    bide şöyle düşünmek lazım olumsuz düşünen arkadaşlar kendi kastığınız ve cevirdiğiniz karekter mi daha sağlıklı yoksa ne yedüğü belirsiz kasmış kişilerden aldığınız css ve accountlar(ticareti yasak) mı ? bi de üstüne ncs parası veriyor çoğu char alan kişi.
    öneri bence güzel oynayabiliyorsa x4 warior yapabilir slotları o sizi ilgilendirmezki parası varsa cevirir sonuçta parası cevirenden çıkıyor beni bağlamaz ben assastan memnunum

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dignity00 View Post
    Oyunun mantığına tamamen ters bir şey bu. Başta mage yap kolay np kas kolay exp kas. Sonra warriora çevir oyuncak mı bu bi o bi bu. Saçma bi öneri.
    Direk katılıyorum..

Senior Member
    Sanırım artık bu konuyu hortlatmanın zamanı geldi.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Böyle bir güncelleme olmayacaktır.