Page 27 of 28 FirstFirst ... 1725262728 LastLast
Results 261 to 270 of 273
    Bu arada yazmayı unuttuğum bir kaç konuyuda buraya yazacağım hiç bir şekilde illegal bir durumu yoktur accountumun pırıl pırıl genie ve elle kasılmış karakterler accountun destek bölümü neden kapatılıyor biliyormusunuz girip baktığımda şu yazıyordu *** çoklu hesap kullanımı abi evet yan pc den girip pazar kuruyorum tüm knight oyuncularıda giriyor telefon numaram çakıştı abi allah aşkına bilet atamazsam nasıl alabilirim hesabımı benim İCS deki otpmi sıfırlamam ve telefon numaramı güncellemem gerekli bana biri yardım ederse tüm itemlarımı satıp bırakacağım sizden ricam oyuna girişimi sağlamanız yemin ediyorum kimse bu eziyeti çekmek için oyun oynamıyor bu kadar kolay ban atacaksınız senelerin emeğine vay bee NTT helal size ...

2 seneye yakındır uğraşıyorum telefon numaram YOK YOK hat olarak geri veremiyolar açamıyorum bu yüzden hesabıma giremiyorum yardım etmek çok mu zor ? insanların emeğiyle oynamayın ya elimde olmayan sebebden dolayı hesabıma giremiyorum yardım etmiyosunuz şaka mı bu

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by sal_xKqmwjMX View Post
    2 seneye yakındır uğraşıyorum telefon numaram YOK YOK hat olarak geri veremiyolar açamıyorum bu yüzden hesabıma giremiyorum yardım etmek çok mu zor ? insanların emeğiyle oynamayın ya elimde olmayan sebebden dolayı hesabıma giremiyorum yardım etmiyosunuz şaka mı bu
    Merhaba,

ICS/OTP sistemine kayıtlı numaranıza erişiminiz yok ise ve önceden yeni sunucularda karakter oluşturduysanız
    OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Ek bilgi 2: Yeni sunucularımızda NTTNow'dan ICS hizmetine geçiş sürecinde ICS hizmetinde sorun yaşayan ve hali hazırda NTTNow aktivasyonu yapmış kullanıcılarımız 24 Eylül 2020 tarihine kadar destek ekibi ile iletişime geçebilirler. (Yeni sunucularda karakter oluşturulmuş olması gerekiyor)
    Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

İyi forumlar.

yukarıda söylenen adımları tek tek yaptım ama hala aktive olmuyor ne yapmam gerek

Quote Originally Posted by mer_GDfJuAlc View Post
    yukarıda söylenen adımları tek tek yaptım ama hala aktive olmuyor ne yapmam gerek
    Merhaba,

Probleminizi tam olarak anlatmanız durumunda daha net yardımcı olabiliriz. İşlemin hangi adımında nasıl bir sorun ile karşılaşıyorsunuz, ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Junior Member
    OTP yi hem pc hem mobil(ios) a indirdim kod geldi 7 haneli fakat 6 hane girilebiliyor. yani kısaca sorunla karşılaşıyorum.

Quote Originally Posted by s3yrial3m View Post
    OTP yi hem pc hem mobil(ios) a indirdim kod geldi 7 haneli fakat 6 hane girilebiliyor. yani kısaca sorunla karşılaşıyorum.
    Merhaba,

Size mesaj olarak gelen OTP ID bilgisini uygulamada bulunan ID bölümüne, Auth Code'i ise uygulamada bulunan AuthCode bölümüne girmeniz gerekmektedir. Aynı anda hem bilgisayarınıza hem de mobil cihazınıza kurulum gerçekleştirmek istiyorsanız iki defa kod almanız gerekmektedir.

Bunun dışında OTP ID ve Auth Code için geçerli birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum;

• Kod tek kullanımlıktır, bir defa kullanmanız durumunda tekrar kullanamazsınız.
    • Kodun kullanım süresi 72 saattir ve süre bitiminde kod kullanılamamaktadır.
    • Kodu yanlış yazmanız durumunda hata ile karşılaşırsınız.(OTP ID bölümüne "ko" kısmını eklemeyi unutmayınız.)

Aşağıdaki konu kurulum için size yardımcı olacaktır.

ICS Üyeliği, AnyOTP Programı Kurulumu ve ICS Kullanım Rehberi

Ek olarak, probleminize ait bir ekran görüntüsü iletebilirseniz daha net yardımcı olabiliriz.

Junior Member

Ics ve otp girişi yapilmiyor.. Telefona gelen kodu yanliş olarak kabul ediyor...

Ce1001 hatasi aliyorum ve kimlik doğrulama yaptiğimda 'otp kodu doğrulama' başarisiz şeklinde çikiyor... Defalarca programi sildim ve tekrardan kurdum fakat boşa giden np'ler harici bişey olduğu yok... çok çok acil yardimci olurmusunuz lütfen !!! Rezzz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alibrck View Post
    Ce1001 hatasi aliyorum ve kimlik doğrulama yaptiğimda 'otp kodu doğrulama' başarisiz şeklinde çikiyor... Defalarca programi sildim ve tekrardan kurdum fakat boşa giden np'ler harici bişey olduğu yok... çok çok acil yardimci olurmusunuz lütfen !!! Rezzz
    Merhaba, CE1001 hatası bağlantı kaynaklı yaşanabiliyor. OTP uygulamasını telefonunuza kuruyorsanız ve Wi-fi üzerinden deniyorsanız mobil veri üzerinden deneyiniz.

Eğer PC üzerinde ise; DNS'i 8.8.8.8 /8.8.4.4 olarak ayarladıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirip dener misiniz ?

Sorunun devam etmesi halinde modeminize reset atıp, bu şekilde deneme yapabilirsiniz.

Junior Member
    Otp'yi siteden aktif hale getirdigim halde oyuna girerken otp sormuyor pasif etkin yapıyorum hala otpsiz giriş yapıyor oyuna ve yeni servera giremiyorum bu sebepten sorun neyden kaynaklı acaba?

Page 27 of 28 FirstFirst ... 1725262728 LastLast

Tags for this Thread