Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 246
    Junior Member
    beyler ben oyuna girince ıd hatası dior yardım edin

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Otp yerine, premiumsz girislere kapali olsaydi daha pratik olmazmiydi.

Junior Member
    yaw arkadasım konuları kapatıyolar bızde bılıyoz otp nın calıstıgını ama oyuna gırerken otp sormuyor su sorunu bı cozun artık bole oyunm mu olur

Arkadaşlar her şeyi aktif edip hala sorun yaşıyorsanız saat ayarlarından UTC İstanbul +2 yapıp satinizi dünya saatine göre ayarlayınız. Normal saatten 1 saat geri olduğu zaman doğru saati aktif etmiş bulunmaktasınız. Bu işlemden sonra programı kaldırın daha sonra siteden otp resetleme konusuna göre her şeyi baştan yapın sorununuzun çözülüp çözülmediğini buradan bildirirseniz sevinirim. Konu başında İstanbul +3 demiş orada da yanlışlık var İstanbul +2 yapmanız gerekiyor.

Junior Member
    Herşeyi aktif edip saat ayarlarını da yapmama rağmen oyuna giriş ekranında ID - Password yazdıktan sonra OTP Kodu istemeden server listesi geliyor. Yardımcı olabilir misiniz 2400 Cash çektim mağdur olmak istemiyorum

Last edited by MasonMarcus; 01-17-2017 at 06:51 PM. Reason: edit foto

Quote Originally Posted by MasonMarcus View Post
    Herşeyi aktif edip saat ayarlarını da yapmama rağmen oyuna giriş ekranında ID - Password yazdıktan sonra OTP Kodu istemeden server listesi geliyor. Yardımcı olabilir misiniz 2400 Cash çektim mağdur olmak istemiyorum
    bende 1200 cektım aynı durum bekleyın dıyorlar beklıyoruz bakalım ne kadar beklıyeceğız

beklemedeyiz..

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşlar ICS ekranından oyun giriş ayarlarınızı değiştirip tekrar kontrol eder misiniz ?

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Arkadaşlar ICS ekranından oyun giriş ayarlarınızı değiştirip tekrar kontrol eder misiniz ?
    Aktif zaten şuan neyi değiştirmem gerekiyor? Pasif yapıp tekrar aktif yapmaya çalıştım fakat pasif yaparken "Failed!
    Unable to connect to MSSQL Server." hatası veriyor..

OTP aşırı yüklenıldı yenı acılan accontlarda bu hata büyüzden bence ben başka hesapda denedim eski oldu yeni açdığım hesapda yok abi aynı durumdayım

Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast

Tags for this Thread