Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 76
    Junior Member
    Nickname
    DarkSaint
    Class
    Warrior
    Clan
    DeaTPuNCH
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    NPTler temizlenirse oyun dengeye kavuşur zaten. Destan da bile npt yapılıyor. Onlar da giderse, oyun dengeye kavuşur. Böylece emek verenlerin de hakkı yenmemiş olur.

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ankete gore sifirlanmamali daha cok... belki birden cok karekteri olanlar sifirlanmamali yaptilar... cunku cogu yorum sifirlanmali dusuncesinde... hadi sifirlanmiyorsa bile npt yapanlar cok kolayca buluna bilirler.. 1 ayda kasilabilecek np veye gunluk kasilabilecek np sayisi bellidir... buna gore o kislerin cezalari verilebilir....

Junior Member
    Quote Originally Posted by Otache View Post
    Sayın GM şahsen hayır oyu kullanan bir oyuncu olarak bu kararınızdan dolayı memnuniyet duydum, çünkü malesef illegal şahısların yanında hakkıyla np seviyesini yükseltmiş legal oyuncuların da emekleri zayi olacaktı. İnşallah bundan sonrası için yapacağınız ve bizim de yardımcı olacağımız bu konulardaki çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Npt konusundaki konular tahminimce her server için ayrı ayrı yığın halide olsa gerek, işin içinden çıkmanız zaman da alacaktır haliyle, bu açıdan kolaylıklar dilerim. Gelişmeleri takip ediyoruz.
    Otache ronark k2 zamanı npt sini yapmış nazisini çıkarmış bi oyuncudur. K2 zamanı cok mu temizdi oyun eski npt yapanlari nasil temizlicekler.
    Gelmiş hak hukukdan bahsedior.
    NTT sirketini kınıyorum 5 senede cz nin en aktif clanında 4 m kasabildiysem ne NTT e nede NPT cilere Hakkımı helal etmiyorum
    Yazıklar olsun.
    Hersey 0 dan baslasaydı daha çetin mucadele edilseydi ben bendeki 4 m np nin silinmesine uzulmezdim.
    NTT game sirketi k0xperlere verdigi degeri her defasında goruyoruz.

Bizleri krowaz materyali alımında k0xperlere muhtac ederek. Adamlar 1 ayda yapcani yapiyor sen 1 sende 1 banlasan ne olur.
    K2 donemi ve simdi Yapılan her bir NPT ye goz yumarak. Ben inanmıyorum arkadas butun npt yapan charlarin silinecegine. 30 m kusurler silinir 15 m kusurler 8 m kusurler 6 m kusurler kalır.
    Ben yapmısım 5 senede 4 m kusur np 5 m yapan silinmicek yok yok kimi kandırıyosunuz yaaaaaa siz oyunculardan dahami iyi bilceksiniz npt i kim yaptı.

Aktif pk atan adamlardada yapılmıs NPT ler var ben inanmıyorum bunlarin hepsinin silinecegine.

Oynuyoruz ama oyle işde.

Ses var Goruntu Yok !!!

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Hayırlısı Olsun Destan servarında np sembollerinin açılması npt charları kolay tespit edebilmek içindi herhalde bakalım np leri sıfırlamayalım diyen arkadaşlar yarın burda npt var diye aglayabilcekmi çok merak ediyorum.

Senior Member DamacanaPompasi's Avatar
    Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Kesinlikle bir oylama daha yapılmalı.Bu sefer multi charlarıda engelleyin.Güncel rankı gördükden sonra çoğu oyuncunun fikrinde değişiklik oldu.
    Şu da varki Ringdeki NPT charlar Rankta görünmüyor. Onlara da bi çağre bulmanız lazım.
    Bir de Şu npt clanları dağıtın artık.Clan sıralamasınıda 10 değil 200 e çıkartın.
    Öneri ve görüşlerim bunlar.
    Birini adam etmek istiyorsan, önce kendinden başla!

Junior Member l3LoodyTears's Avatar
    Nickname
    lAloneInstinct
    Class
    Priest
    Clan
    DeathV1shera
    Server
    US->Anatolia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SuperSaiyajin View Post
    Şövalyeler!

National Points Reset konumuzda siz değerli oyuncularımıza fikirlerinizi sorduk.
    Oyuncularımız tam olarak ikiye ayrılarak bir yarısı sıfırlanmasını, diğer bir yarısı sıfırlanmamasını istedi. Bu yüzden sıfırlama yapılmayacak.

Yine de illegal yollardan National Point elde eden oyuncular için çalışmalarımız sürmekle birlikte konu hakkında farklı stratejilerimiz de geliştiriliyor. Sizlerin konuya verdiği önemi bildiğimiz için bizler de büyük bir titizlikle bu illegal duruma odaklanmış bulunmaktayız.

Gösterdiğiniz ilgi ve verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz.

Knight Online World

Aslına bakacak olursanız yapılan oylama hiç demokratik olmadı çünkü hayır oyu kullanan çoğu kişi oyunda NPT yapıp karakter satan yada hile kullanan insanlar ve bunu yapmak için fazlasıyla hesap kullanıyorlar bizim gibi tek hesap üzerinden bu oyunu oynayan legal oyunculara göre kat ve kat oy kullanma hakkı elde ettiler.Bu konuda sadece premium userlarının oy kullanabileceği bir anket düzenlenirse daha sağlıklı bir sonuç elde edilebilir.Nitekim birçok arkadaşın söylediği gibi NP lerin sıfırlanması oyuna canlılık getirecektir ve rekabeti artıracaktır aynı zamanda WAR premium satışlarında da büyük bir artış sağlayacaktır.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Hayırlısı bazıları istediğini elde ettiler.Şuan için bir değişiklik bir çalışma olmadığı için olsada bu oyun içinde tam olarak uygulanıp olumlu yada olumsuz bir sonuç görülmedikçe bundan sonra iyi yada kötü olacak diye bir cümle kurmuyorum.Bekleyip göreceğiz.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Member SafranSTR's Avatar
    Nickname
    OriginaLTurk
    Class
    Warrior
    Server
    EU->Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SuperSaiyajin View Post
    Şövalyeler!

National Points Reset konumuzda siz değerli oyuncularımıza fikirlerinizi sorduk.
    Oyuncularımız tam olarak ikiye ayrılarak bir yarısı sıfırlanmasını, diğer bir yarısı sıfırlanmamasını istedi. Bu yüzden sıfırlama yapılmayacak.

Yine de illegal yollardan National Point elde eden oyuncular için çalışmalarımız sürmekle birlikte konu hakkında farklı stratejilerimiz de geliştiriliyor. Sizlerin konuya verdiği önemi bildiğimiz için bizler de büyük bir titizlikle bu illegal duruma odaklanmış bulunmaktayız.

Gösterdiğiniz ilgi ve verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz.

Knight Online World
    SuperSaiyajin oyuncular ikiye elbette ayrılacaktır. Ben bile kxperler yüzüne günde 1 saat pk atabilen insanım. Ve kastıgım np en fazla 1-2 k. Bu kadar zor şartlarda kastıgım NP'nin silinmesine elbette gönlüm razı olmaz. Ancak diger taraftan işiniz çok kolay. NPT olayını engellemek istiyorsanız, yaklaşık 3 yıl önce yaptıgınız sistemi aktif edebilirsiniz. Bir karakter 24 Saat pk atsa, günde en fazla 20 k np kasabilir. (Ortalama Yazdım) Fazlasını kasarsa oto banned oluyordu. Bu sistemi aktif hale getirebilirsiniz. Clanlarda 35-50 lvl arası charlar var. Bu charlarda milyonlarca np var. Bunları silebilirsiniz. Yani birşeyler yapmak istedikten sonra, bir çok alternatif çözüm yolu var. Ve 3 günden bu yana kxp yüzüne pk'ya çıkmıyoruz. Böyle devam ederse ve önlem alınmazsa, Np'ninde bir önemi kalmayacak.
    http://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=11046&dateline=137283  1694
    Onursuz Bir Kazancı, Şerefli Bir Kaybetmeye Tercih Ederim.

Junior Member Kenpachid's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Logos
    Race
    Karus
    Burada sıfırlanmasın oyu atanların %80'i illegal insanlardır. Kimse kimseyi kandırmasın. Yok ben gece gündüz np'mi kastım premium'umu çektim diyenler, kuru sıkmayı bir bıraksın. Sen yapmıyorsan, ben yapmıyorsam kim yapıyor bu illegal işleri.

Yine her zamanki gibi illegal' lerin yüzü güldü. Hiçbir zaman temiz oyuncular dinlenmiyor. Ben anlamıyorum sıralamada 30m np kasmış adam nicki her şeyi belli. Yapacağınız bi forbiddenconnect, onu bile yapmaya korkuyorsunuz. Cesur olun biraz cesur. Zaten çoktan tarafınızı seçmişsiniz. Paradan başka birşeyi gözünüz görmüyor.

Çoğu online oyunun kendi macrosu ücretsizdir. Bizde genie ücretsiz olsaydı emin olun bu kadar k0xp olmazdı. Düşünmeden etmeden oturduğunuz yerde paraları sayıyorsunuz. Kınıyorum bir kez daha yazıklar olsun, beklentilerim çok yüksekti bu konuda, np'ler silinir büyük ihtimalle diyordum. Bu açıklama sana yakışmadı wahrenheit.

İyi forumlar.
    Last edited by Kenpachid; 07-17-2013 at 06:08 AM.

Umarım pişman olmazsınız!!!