Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    Furkan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Lightbulb [Öneri] Teşhir Direği / Cheat Reports

Merhaba Arkadaşlar ve Yöneticiler.

Bildiğiniz gibi bir çok oyuncu oyun kurallarını ihlal eden oyuncuları Cr bölümünü kullanarak raporlama yapıyor. Gerekli işlemler yapılıyor.
    Ben işlem yapılan kişiye yapılan işlemi görmek istiyorum. 3 günlük ban mı yemiş hapise mi düşmüş ?
    Çünkü raporlama yapan oyuncular olarak o kadar video çekip upload yapıp uğraşıyoruz.
    Sonucunu bilmek hakkımızdır diye düşünüyorum.

Çözüm 1) Gm'lerimiz konularımıza "İşlem Tamam !" yazmak yerine kullanıcı 3 gün uzaklaştırılmıştır vb gibi cevaplar yazması.
    Çözüm 2) Teşhir bölümü. -> Bu kısımda ceza alan kullanıcıların oyundaki nickleri ve aldığı ceza olmalı. Bizler kullanıcı adı yazarak bu karakter ceza aldı mı diye görebilmeliyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FurkanTK View Post
    Merhaba Arkadaşlar ve Yöneticiler.

Bildiğiniz gibi bir çok oyuncu oyun kurallarını ihlal eden oyuncuları Cr bölümünü kullanarak raporlama yapıyor. Gerekli işlemler yapılıyor.
    Ben işlem yapılan kişiye yapılan işlemi görmek istiyorum. 3 günlük ban mı yemiş hapise mi düşmüş ?
    Çünkü raporlama yapan oyuncular olarak o kadar video çekip upload yapıp uğraşıyoruz.
    Sonucunu bilmek hakkımızdır diye düşünüyorum.

Çözüm 1) Gm'lerimiz konularımıza "İşlem Tamam !" yazmak yerine kullanıcı 3 gün uzaklaştırılmıştır vb gibi cevaplar yazması.
    Çözüm 2) Teşhir bölümü. -> Bu kısımda ceza alan kullanıcıların oyundaki nickleri ve aldığı ceza olmalı. Bizler kullanıcı adı yazarak bu karakter ceza aldı mı diye görebilmeliyiz.
    Katılıyorum kardeşim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    TPT konuları farklı koşullar yoksa sınırsız banlanıyor. Küfür konuları belirli gün kadar banlanıyor, hapse gönderilen hesaplara da (JAIL) notu düşülüyor. Ayrıca yanlarına yazmaya gerek yok gibi duruyor çünkü oyun kuralları esas alınmaktadır. Ekstrem durumlarda gm inisiyatif gösterirse bunu cevabında belirtir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Hydroxymethylpentylcyclohexene's Avatar
    Nickname
    Hydroxyisohexyl
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İşlem tamam yazıyor da bakıyoruz adam oyunda. Acaba ne ceza verildi bizde merak ediyoruz cezalandırılma şekli de belirtilsin işlem tamam la olmuyor

Quote Originally Posted by Sesquichorohydrate View Post
    İşlem tamam yazıyor da bakıyoruz adam oyunda. Acaba ne ceza verildi bizde merak ediyoruz cezalandırılma şekli de belirtilsin işlem tamam la olmuyor
    aynen bence ceza olarak ne yapıldığı yazılmalı

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    işlem tamam denilen mesaj okundu oluyor galiba

Ben böyle olduğunu zannetmiyorum.
    Değişkenlik gösterebiliyor. Karşılığı ban olan bir ceza için "işlem tamam" denmiş.
    Oyuna girdiğimde ise oyuncular oyundaydı. Pm atıp sormadım ama hapise atılmış.
    Bence de gerekli yaptırımın ne olduğunun belirtilmesi gerekiyor.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    TPT konuları farklı koşullar yoksa sınırsız banlanıyor. Küfür konuları belirli gün kadar banlanıyor, hapse gönderilen hesaplara da (JAIL) notu düşülüyor. Ayrıca yanlarına yazmaya gerek yok gibi duruyor çünkü oyun kuralları esas alınmaktadır. Ekstrem durumlarda gm inisiyatif gösterirse bunu cevabında belirtir.
    Bütün mesajlarima şu güne kadar dönüldü. CR den çok memnunum. Benim merak ettiğim ; Karakterler Yüzük şekline girebiliyor. Yüzük şeklinde bir karakteri aldığımızda geçmişte yaptiği suçlar ile mi alıyoruz. Yoksa Suçlar İD demi kaliyor.

83 Lwl Rogue REB 5 i Ring şeklinde almak istiyorum. Bir hesabın Bir karakterini sorgulayamadığımız için teredtüt yaşamaktayız.

Ring şeklinde alınan hesaplar da sorun çıkarmi. Bunu yetkili kişiden ciddi şekilde duymaya ihtiyacım var.

Karakter almak sorun değil. O karakteri dizmek sorun . Dizdiğimizde başına birşey gelirse emeğimize yazık. Bilgilendirme olursa memnun olurum. İyi görevler dilerim.

Bugun Yine güzel bir reportum var. Arada ona da bir el atıverin.Her zamanki gibi Videolarim nettir.