Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    Furkan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Cheat Reports Hakkında [Lütfen Yetkililerden Cevap]

Merhabalar,
    Ben Cr bölümüne düzenli olarak günlük 10-15 konu açıyorum. Koxp, makro videosu vs.
    Merak ettiğim konu mesela 3 gün önce açtıgım konular inceleniyor ama cevap yok. Bugün actıgım konularda direkt banlanıyor. Neden daha eski konulara öncelik verilmiyor ?

http://i.hizliresim.com/adpoyz.jpg

Bakınız görsel ekledim. 09.01.2017 Tarihindeki konum 6 kere görünmesine rağmen her hangi bir cevap yok. Dün açtıgım bildirimlerde çoktan işlem yapılmış. Bu durumu lütfen açıklar mısınız ?

Not: İş yogunlugu vs. demek isterdim fakat o zaman dün açılan konulara da işlem yapılmaması gerekirdi.

Cidden nasıl bir cevap verecekler bende merak ediyorum.

Senior Member
    CR'de bizim gördüğümüz konular ile sizin gördüğünüz konular aynı değil, bu yüzden CR bölümündeki konuların düzenli olarak arşive taşınması gerekiyor. Konularınız en kısa zamanda kontrol edilecektir. (Tüm CR konularında olduğu gibi)
    Quote Originally Posted by hoob1Var View Post
    Cidden nasıl bir cevap verecekler bende merak ediyorum.
    İşimizi gelişi güzel yapmadığımızdan, bu forumun bir düzeni olduğundan (yetkimiz ve bilgimiz dahilinde) cevabımız var.
    Last edited by Daeso; 01-12-2017 at 05:30 PM.

Senior Member
    Nickname
    Furkan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    CR'de bizim gördüğümüz konular ile sizin gördüğünüz konular aynı değil, bu yüzden CR bölümündeki konuların düzenli olarak arşive taşınması gerekiyor. Konularınız en kısa zamanda kontrol edilecektir. (Tüm CR konularında olduğu gibi)
    Konuları kontrol ediyorsunuz onun farkındayım (her gün düzenli konu açıp takip ediyorum) hiç cevap gelmese konularıma yoğunluk derdim de. Böyle bir aksama olduğu için bilgi almak istedim. Netice de benden baska da konu açan ticket atan bir çok user var.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    CR'de kısa süre içinde farklı bir sisteme geçeceğiz. O zaman bu sorunların hepsi ortadan kalkacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post

İşimizi gelişi güzel yapmadığımızdan, bu forumun bir düzeni olduğundan (yetkimiz ve bilgimiz dahilinde) cevabımız var.
    İllaki vardır sayın daeso benim 7-8tane CR konumun 2 tanesini siz cevapladınız gerisi perişan kapatıldı yada halağa kaç gündür duran konu var hani anlamadığım CR atılan konu 1 hafta işlem görmüyor tav oluyorum ve oradaki maduriyetimiz giderilmiyor