Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Oltaya takılan dolandırıcılık şebekesi faliyeti ve nttgamenin yetersizliği

Ders çalışırken oltaya takılan şebeke ve bu durumda kurumların yetersizliği devletin acizliği

Dayı konu ne tam olarak bunlar ne yapıyor ben anlamadım

Senior Member
    Quote Originally Posted by asddsdasdas View Post
    Dayı konu ne tam olarak bunlar ne yapıyor ben anlamadım
    Yeni başlayan oyuncuları soyuyorlar taklit siitelere yönlendirerek

Dayı resimleri inceledim de bana pek fazla inandırıcı gelmedi yani biri seni trolluyor olabilir mi? Bazen benimde canım sıkılıyor bende böyle şeyler yapıyorum ama sonunda şaka oldugunu söylüyorum tabi helallikte istiyorum mesela birine demiştim oyunun açıgını buldum kendi çantama +11 dark vane atıyorum demiştim oyun dosyasınıa atıyorum felan fistan demiştim baya sallamıştım anlıcagın bazı insanların böle milleti trollemek hoşuna gidiyor ondan fazla takma

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    sen bana ver onun site adresini bakalım, bir yerinden kan almıyorlar mı
    söylediklerinin %90'ıda uydurma

Senior Member
    Quote Originally Posted by asddsdasdas View Post
    Dayı resimleri inceledim de bana pek fazla inandırıcı gelmedi yani biri seni trolluyor olabilir mi? Bazen benimde canım sıkılıyor bende böyle şeyler yapıyorum ama sonunda şaka oldugunu söylüyorum tabi helallikte istiyorum mesela birine demiştim oyunun açıgını buldum kendi çantama +11 dark vane atıyorum demiştim oyun dosyasınıa atıyorum felan fistan demiştim baya sallamıştım anlıcagın bazı insanların böle milleti trollemek hoşuna gidiyor ondan fazla takma
    Yok be kardeşim bunlar azılı suçlular

Senior Member Nyyd's Avatar
    NTTGame'nin Yetersizligi degil bu konu, oyun içi de dolandırıcılık senelerdir mevcut oyuncuların dikkatli olması gerekiyor bu konularda.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    sen bana ver onun site adresini bakalım, bir yerinden kan almıyorlar mı
    söylediklerinin %90'ıda uydurma
    Uyduruyor mu bilmem amaç ifşa etmek.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mrn_XnhGrx3u View Post
    NTTGame'nin Yetersizligi degil bu konu, oyun içi de dolandırıcılık senelerdir mevcut oyuncuların dikkatli olması gerekiyor bu konularda.
    Evet, konu başlığı ile içeriğin alakası olmadığı bir durum.

Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Uyduruyor mu bilmem amaç ifşa etmek.
    Dolandırıcılık olaylarına karşı oyuncuları yıllardır uyarıyoruz. Bu oyuncuları hile şikayet bölümüne şikayet ederseniz ceza alır. Fakat pek bir faydası olmuyor. Çünkü düşük seviye karakterler ile bu işi yapıyorlar. Oyuncuların bu gibi kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmaları gerekiyor.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Evet, konu başlığı ile içeriğin alakası olmadığı bir durum.

Dolandırıcılık olaylarına karşı oyuncuları yıllardır uyarıyoruz. Bu oyuncuları hile şikayet bölümüne şikayet ederseniz ceza alır. Fakat pek bir faydası olmuyor. Çünkü düşük seviye karakterler ile bu işi yapıyorlar. Oyuncuların bu gibi kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmaları gerekiyor.
    Şu cümle çok dikkatimi çekti.(Bu oyuncuları şikayet bölümüne şikayet ederseniz ceza alır.Fakat pek bir faydası olmuyor.Çünkü düşük seviye karakterler ile bu işi yapıyorlar.) Parantez içindekinin yer için size tavsiye vereyim.Çünkü bu dolandırıcı kişiler hakkında yapacağım cezaları düşünmemişsiniz.Ban şekli Mac ban ip ban şeklinde yapınız.Bunu yapabilirsiniz ama işinize gelmiyor mu yoksa?