View Poll Results: Krowaz İtemleri Gelmelimi ?

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Evet

16 43.24%
  • Hayır

21 56.76%
Results 1 to 8 of 8
    Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus

Krowaz İtemleri gelsinmi Gelmesinmi ?

Şahsen ben Krowaz itemlerinin gelmesini istiyorum ve siz değerli playerlarımızın da düşüncelerini merak ettim.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow

Senior Member
    olympia bıraktım, ortam kalmamış bu server bu saatten sonra artık TL serveri olur, TLciler için krowaz gelmeli dolu dolu exp partileri pksı olan server olsa gelmesin derdim ama olympia legal player pk exp, durumunu bitirmiş o yüzden TLciler adına krowaz gelmeli

Senior Member
    yeni server gelirse olympia krowaz gelmesi lazım aksi takdirde itemini yapanlar olympiada kalır akıcı olması için ya utc yada krowaz gelmesi gerek ama gelirsede krowazı GM ler sürekli kontrol etmesi gerekiyor lakin koxperlerin yuvası.

Senior Member SwaneBrotherS's Avatar
    Nickname
    MrsNaija
    Class
    Mage
    Clan
    İlluminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    clan olarak olympiayı bıraktık yani sadece pk insanı bayıyor biraz egoları bowla soktular wariorlar para kasıyor mageler bos bos geziniyor gelmesin arkadas biz bıraktık nede olsa sürünmeye devam olympia agac event bittikten sonra cz yi merak ediyorum

Senior Member
    Şuan gelsede olur gelmesede olur ama oyuncular her zaman yenilikleri sever.

Serverda denge var '' Krowaz '' geldiğinde o dengeler değişebilir. Şuanda server geneli +8 Chitin set taktığını için en kral itemin o zaten

Krowazın gelmesi halinde bu dengeler alt üst olucaktır bir çok oyuncu serverı bırakma kararı alır. Rekabetin bol olduğu ortamlarda '' Krowazın '' kesinlikle gelmesi yönündedir benim oyum +1 Evet.

krowaz isteyen arkadaşlar geridekalan bütün swlerde ve steamkoda krowaz zaten mevcuttur bunun farkı utc krowaz gıbı şeylerın olmamasıdır. anlamıyorum sızı yanı bu sw özellik olarak öyle hala gelmiş krowaz diyorsun. illa istiyor isen destan a git orasıda sağlam sw yani. çok saçma ve yersiz olmuş bence ama tabiki düşüncene saygı duyuyorum . nttgame olarakta getirilceğini düssünmuyorum gelirse yalan söylemiş olucaklar çünkü en başta öyle denmedi. Denge olarak ta item dengesi şuan zaten fena değil parayı veren düdüğü çalıyor tabiki ama krowaz utc olmayarak bi nebze para ver item al farkı ( bi nebze ) azaldı. raum krowaz setler 8 9 falan gabslar yok gayet güzel herkes raptor herkes ds

Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus
    Utc itemlerine ve dragon boxa bende karşıyım zaten.Dragon box tamamen playerları soymaya yönelik bi itemdi.
    Ama krowaz farklı arkadaşlar.Krowaza giriyorsun,clanınla beraber krowaz itemleri kasıyorsun fln. Ama diğer arkadaşın dediği gibi krowaz gelirde denetim olmassa
    Koxperlar için bulunmaz bir nimet.Knight online son 3-4 yıldır zaten parayı verenin düdüğü çaldığı bir oyun oldu. Biz eski alışkanlıklarımızdan dolayı hala oynuyoruz sanırım.O kadar bıraksam da geri dönüp dolaşıp buraya geliyorum. Krowaz gelse iyi olur ama nttgame gelmicek dedi. Sözünden dönebilirlermi bilemiyorum.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun.

[Güncelleme] 13.07.2017 Sunucu Bakım Notları

Tags for this Thread