Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    her etkinlik saatinden snra bu konuya gelip içimden küfür edip yazı olarak nazikçe sövüyorum yine sövmeye geldim allah belanızı versin ne diyeyim siz sözde oyuncularınızın sorunlarıyla meşgulsünüz allah sizleri ıslah etsin haram zıkkım olsun para veripte pustan aldığım itemler !! şu etkinliği kaldırın artık kaldırın yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bıktıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkk

Senior Member
    Kendin diyorsun bu sadece bir etkinlik neden katılım gösterme gereği duyuyorsun onu anlamıyorum

Katılım göstermek zorunda değilisin kardeşim. Beğenmediğin bir etkinlik üzerinden bu denli yorum yapman düşündürücü..

Kur ekibini al kutunu bu kadar '' BASİT '' -80 LvL etkinliğe geliyorsunuz teQ yiyincede böyle etkinlik olmaz olsun vs vs yorumlar yapılıyor.

Yıllardır değişmiyen tek cümlenizde paramızla rezil oluyoruz : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ya dünyanın belkide en iyi farmerları yetişiyo yeni serverlarda şu cümlelerden kaçının.

VESSELAM..

Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    Kendin diyorsun bu sadece bir etkinlik neden katılım gösterme gereği duyuyorsun onu anlamıyorum

Katılım göstermek zorunda değilisin kardeşim. Beğenmediğin bir etkinlik üzerinden bu denli yorum yapman düşündürücü..

Kur ekibini al kutunu bu kadar '' BASİT '' -80 LvL etkinliğe geliyorsunuz teQ yiyincede böyle etkinlik olmaz olsun vs vs yorumlar yapılıyor.

Yıllardır değişmiyen tek cümlenizde paramızla rezil oluyoruz : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ya dünyanın belkide en iyi farmerları yetişiyo yeni serverlarda şu cümlelerden kaçının.

VESSELAM..
    adam genie li exp kasan insanlardan bahsediyor
    DÜŞÜNDÜRÜCÜ
    ve evet paramızla rezil oluyoruz para veriyoruz genie genie hammer premium alıyoruz bir etkinlik yüzünden bütün party ölüyor t1tan da
    DÜŞÜNDÜRÜCÜ
    işi gücü bırakmış tek amacı coins kasıp illegal olan sitelere gb satmak olan insanlar bu mağduriyeti zaten anlayamaz
    Last edited by yucello715; 01-13-2017 at 09:18 PM.

Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post

VESSELAM..
    Şu cümleleri kuran arkadaş mavi kutu yeşil kutu kırmızı kutu dağıtılan etklinliklere giren char açıp chitin kasan yani kısacası sadece ticari amaç güden bir arkadaş olduğu için sorunlar onun için anlam taşımıyor ayrıca bak ne demiş kur ekibini al kutunu kıpırdayamadığın bir alanda birileri seni keser ve sen biranda ölü bulursun kendini ''sığ insan ''..

Quote Originally Posted by DeuMak View Post
    Şu cümleleri kuran arkadaş mavi kutu yeşil kutu kırmızı kutu dağıtılan etklinliklere giren char açıp chitin kasan yani kısacası sadece ticari amaç güden bir arkadaş olduğu için sorunlar onun için anlam taşımıyor ayrıca bak ne demiş kur ekibini al kutunu kıpırdayamadığın bir alanda birileri seni keser ve sen biranda ölü bulursun kendini ''sığ insan ''..
    aynen öyle
    ben anlamıyorum hile satan siteleri şu anda oyunda reklam ediyor nttgame..toplam değeri 30 lira etmeyen multi client karakterleriyle genie altı macro açanlar veya bu konudaki gibi tüm işi kutu kasmak olanlar oyunu zehir ediyor oyun içi kazandığı coinsi o item alımı yasak dediğiniz ama esn platformunda reklam edilen bir zamanlar oyunun içine de eden (hf hortlayınca tekrar edecek olan) sitelere satıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DeuMak View Post
    Char açıp chitin kasmak nedir ya Evet doğru söylüyorsun ticari amaçla oynuyoruz bu oyunu Çöp slotlarından öteye çıktığında bizi her zaman karşında görüceksin CZ adım atıp o kadar kolay kutu alamıyacağının farkına varmışsındır

Bize ticari amaçla bu oyunu oynuyor demişsin varmı elle tutulur bi kanıtın ? Herhangi bir videon herhangi bir ekibin ?

TABİKİDE YOK. Hayatını Eslant çöp slotlarında geçiren kırbaça alışkın birisin

Tekrardan söylediğim gibi bu oyun 8 kişinin oluşturduğu bir ekib oyunudur. Ekibin yoksa başarılı olamazsın.

Server içinde çekilen ayrıca sayısız videolarımızı izliyebilirsin yiğenim, kendini bize yansıtma lütfen. 13 m lik kutu alamadın diye evde cinnet geçirmene hiç gerek yok

KIRBAÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

Last edited by Ajannnnn; 01-15-2017 at 06:53 AM.