Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

+8 Raptor vs +8 hellbreaker (OLYMPİA)

Arkadşlar oyuna başlamayi düşünüyorm ama bu iki item arasında kararsız kaldım sizce cz de hangisi daha iyidir gerçekten kullanan kişiler yorumlarsa sevinirm. (Benm gönlüm hb den yana) Ayrıca sadece iki item arasında karar verin takı muhabbetine hiç girmeyin.. Ufakta yorum yapın hb ise neden hb raptor ise neden raptor
    Last edited by Oxylive; 01-07-2017 at 07:32 PM.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    paranı daha hayırlı işlere harcamanı tavsiye ederim

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    Gereksiz acitasyon muhabbetler yapma. Belki adamın parası cebine fazla geliyordur. Veyahut oyun içi kendi emekleri ile gold bar yapıp bu itemlerden birini almayi düşünüyordur. Kimse gidip rıskından oyuna para yatırmaz. Varsada öyleleri yazık ona.

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cesurmoreski21 View Post
    Gereksiz acitasyon muhabbetler yapma. Belki adamın parası cebine fazla geliyordur. Veyahut oyun içi kendi emekleri ile gold bar yapıp bu itemlerden birini almayi düşünüyordur. Kimse gidip rıskından oyuna para yatırmaz. Varsada öyleleri yazık ona.

Steamko pathosdan geldm 3000 tl birkimim oldu olympiada başlıcam hepsi kendi emeğimidr sadece ilk başlarken yatırdgm exp pre hariç rısk olayına gelirsekde pathosda 40 bin tl yi geçkin para yatıran arkadaşla aynı sw de bulundum servern ilk ayında moradonda iron neck topluyordu ve sv nin 2. ayında adamın takılar full +3 ve full 9 du herkesn kendi tercihi zevki yapcak bişe yok saygı duymalıyız

Senior Member
    Nickname
    NiklausX
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence bir wariorun en ölümcül silahı her zaman raptor dur. Exp raptor bulabilirsen alaa olur.

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Oxylive View Post
    Steamko pathosdan geldm 3000 tl birkimim oldu olympiada başlıcam hepsi kendi emeğimidr sadece ilk başlarken yatırdgm exp pre hariç rısk olayına gelirsekde pathosda 40 bin tl yi geçkin para yatıran arkadaşla aynı sw de bulundum servern ilk ayında moradonda iron neck topluyordu ve sv nin 2. ayında adamın takılar full +3 ve full 9 du herkesn kendi tercihi zevki yapcak bişe yok saygı duymalıyız
    çok bariz bir cümle vereyim ozaman "oyun".
    Tabiki tercih meselesidir, fakat bu kadar da egoya ne gerek var? yani; her platformda, ülke durumu, işsizlik,gelir düzeyi, vs. diyoruz.Fakat; sırf bir iki liseli çocuk laf atmasın diye oyuna binlerce lira yatırıyoruz.(ben yatırmadım lafın gelişi ).
    Şimdi senin isteğin de hangi eşyayı alayım. Birincisi tl ile alışveriş zaten yasak bu konu baştan kokuyor. ikincisi warrior için antidef durumuna göre ms bile kullanabilirsin.
    benim düşüncem hiç para yatırma

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Oxylive View Post
    Benzinliği olan arkadaştaanmı bahsediyorsunuz

Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    yav sanane arkadaşım belki adam tek atmak istiyor, sanane yav