Results 1 to 5 of 5

Thread: logitech g300s

logitech g300s

ıyı gunler ben bır sey sormak ıstıyorum yenı bır mouse almak ıstıyorum oyundakı yada dıger forumdakı arkadaslar dan gordum duydum baslıkta belırttıgım marka yı cok ovduler bu mouse ıle sag alt tusa klavye tuslarını atayabılıyormussun mesala mouse tusuna basıyorsun klavyeden 7878 mınor falan basıyor bu tarz bır sey de kullanmak ta sıkıntı var mıdır ? yetkılı bır abımız acıklama yaparsa sevınırım acıl sekılde ona gore mouse ıcın ıslem yapıcagım ..

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    o mausu övenlerin....... yasak kardeşim macro mause yasak yakalanırsan hapisi boylarsın

bence olmaması lazım ıllegal bır duurm yok cunku mouse sonucta ama yetkılı bırı acıklama yaparsa sevnırım. @eryudes mıydı gm vardı oyle bı bakarsa hos olur

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ebt02 View Post
    bence olmaması lazım ıllegal bır duurm yok cunku mouse sonucta ama yetkılı bırı acıklama yaparsa sevnırım. @eryudes mıydı gm vardı oyle bı bakarsa hos olur
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...ht=macro+mause

ozaman bu mantıga gore ben mınor tusunun ustune kardesıme hep bas cek yaptırırsam oda mı ban sebebı ?? cunku mantık aynı oda sureklı basıyor kardesımde . tartısmak kucuk dusurmek ıcın soylemıyorum yanlıs anlasılmasın bılgılenmek ıcın soyluyorum