Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Sheriflik sistemini geri istiyoruz !!

Öncelikle yeni forumumuz hayırlı olsun.

Sheriflik sistemi gittiginden beri oyunda illegallik yogun bi şekilde artmıstır.Sheriflerin oyuna ne kadar katkı sagladıgı suan itibari ile önemi dahada artmıs bulunmaktadır.Ve son olarak söylemek istedigim lütfen en kısa zamanda SHERİF'lik sisteminin geri gelmesi biz kullanıcıların beklentisi bu yöndedir.İyi çalısmalar NTT game ekibi.
    Last edited by Pablo31; 02-12-2013 at 07:56 AM.

Member HaYaLPeRessT's Avatar
    Nickname
    HaYaLPeRessT
    Class
    Warrior
    Clan
    ReaLityKingS
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    bence şeriflik sitemini isteyeceğinize 2 tane GM bu oyunu tertemiz eder. şeriflerin son zamanda oyuna bile girdiği yoktu. karus şeriflerden bahsediyorum.

Member OzKaN.'s Avatar
    Nickname
    NecroSpectre/MssDoBaDa
    Class
    Priest
    Clan
    KnightMasteR
    Server
    US->Beramus
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HaYaLPeRessT View Post
    bence şeriflik sitemini isteyeceğinize 2 tane GM bu oyunu tertemiz eder. şeriflerin son zamanda oyuna bile girdiği yoktu. karus şeriflerden bahsediyorum.
    çoğu oyunu bıraktığı için karus tarafında on şerif yoktu nebka ve SchrewneiL vardı karus tarafında 2 tane gm oyuna pek girmez en güzeli tekrar şeriflik sisteminin aktif olması

Karuslarda zaten çalışan bi SchrewneiL vardı GM nin çalıştıgından daha çok çalıştı bu adam. Humanları bilmiyorum. bence gm günde 2saat bakar ama şerifler her zaman oynda pk atak kişiler. şuana kadar oyunda şerifler varken nerde k0xp nerde npt vardı? birden şeriflik kalkınca oyun oyıunluktan çıkmadımı?

Junior Member
    Arkadaşlar seriflerin bir kaçı son zamanda görevlerini kötüye kullanmaya başlamıslardı. Bencede şeriflik online GM olmadıgı sürece iyi bir şey ama kurallar ve yetkiler bence yeniden belirtilmeli ve delil olmadan kimse hapse atılmamalı.

ScherwneiL gerçekten 10 numaraydı, adam gidip gece gündüz tyondakileri hapse atardı aradream cz basede koxp olmazdı, tekrardan aktif olduğunda bu arkadaşın şerif seçilmesi gerçekten çok iyi olur.

Banned
    Nickname
    ProStrikeR
    Class
    Rogue
    Clan
    CarpeVictoRia
    Server
    US->Beramus
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/1 (15)
    Şeriflik gerçekten çok fazla emek, özveri ve sabır gerektiren bir görev ve Beramus' da bu görevi en çok emeği vererek yerine getiren şeriflerimizin sayısı çok az, OoAshLeeOo ( Human Şerif ) 24 saate yakın online süresi ile elinden gelen bütün imkanları kullanarak bu görevi yerine getirmekteydi gerektiginde orc şerifler ile de irtibat kurarak, human şerif olmasına rağmen orc illegal playerlara bile ulaşmıştır... Şeriflik sisteminin askıya alınması ile bütün server illegal playerlar ile dolmuştur ve ayrıca bu playerlar doğal olarak oyunun neredeyse her yerinde kendilerini sürekli cezalandıran bu emektar şerifimize ( OoAshLeeOo ) saldırmışlardır ( PK, EXP, Boss Hunting ). Bu mağduriyetin en kısa zamanda düzeltilmesini siz NTT Game ekibinden rica ediyorum ve oyunun daha güzel şartlar altında oynanabileceği günleri yaklalayabileceğimizi umuyorum.

MissShotokaN
    Last edited by MrShotokaN; 02-13-2013 at 07:06 AM.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Şerif adaylarınında özen göstermesi lazım sürekli online olabilecek ise aday olsunlar sonuçta seçilme ihtimalleri oluyor ve offline şerif olunca hiç bir anlamı kalmıyor.
    şu aralar oyunda online adam bulmak zor nedeni ise artan koxp ve npt den dolayı umarım herşeyin hayırlısı olur.

şeriflik tümden kalkacak onların yerine her serverda en az 1 adet gm online olacak diye duymuştum ama pek de sanmıyorum böyle bir şey olacağını.umarım şeriflik en kısa sürede gelir.

Banned
    Nickname
    ProStrikeR
    Class
    Rogue
    Clan
    CarpeVictoRia
    Server
    US->Beramus
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/1 (15)
    Yakın zamanda şerif seçimi olacak ve şeriflik sistemi tekrar aktif hale gelecek.