Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

nasıl bir banned dir bu ne saçmalıktır?

eslantta dark stonenın orada boss bakıyodum.npt yapmadım koxp acmadım dc yiyip duruyodum lagtan en son bidaha dc yedim bi girdim banned yazıyor? bunun acıklaması varmıdır 82 lvl magem gitti resmen durduk yere yahu isyan etmemek elde degil nekadar otocu varsa czde fink atıyo biz bişi yapmadan eslantta banned yıyoz ????????????
    Last edited by destry; 02-19-2013 at 12:28 AM.

Senior Member
    Nickname
    lRoseLynSanchez
    Class
    Mage
    Clan
    PoleStar
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Önceden 1 kere bile koxp açmışsan ve reportlamışsa birisi ban yersin boşuna ban atmazlar

aynen reportlanmışındır mageinin adı neydi ? anatolia clanında isen destanda o clanın videosunu gönderdidimde geçen

Junior Member
    arkadaş bakın anlamıyosunuz . herhangi bi hile hurda olmadan sadece ds de bulunan exp ptnın yanından geçiyordum boss bakınıyoduk arkadasla ve orda pt banned yemıs tek tek degıl hepsı sansızlıktır ki bende ordan geçiyordum alan banned atılmıs tır .anatolia clanı orda takılıyodu kesınlıkle oto yada npt yapılmıs bı char degıl ptnın yanından gectım banned yedım anatilıa clanına bakabılırsınız. bu yanlışın düzelmeesi için yardımcı olun lütfen kendileride kayıtlara bakabilir..

Senior Member
    Nickname
    lRoseLynSanchez
    Class
    Mage
    Clan
    PoleStar
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Ticket atabilirsin

Junior Member
    attim dün gece t8e de aynısı oldu ve onun bannedı actılar aynı 3.5 aylık bi emek var o charda en yakın zamanda araştırılıp açılmasını beklıyorum . yorumlarınız için tşk

Senior Member MrPersian1986's Avatar
    Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Ticket atarak öncelikle sebebini seninle paylaşmalarını iste... kendileri zaten gerekn kontrolleri sağlayacaklardır ancak daha öncesinden herhangi bir illegal girişimde bulunmuşsan ya da illegal oyuncularla paylaşımların olmuşsa (partyde exp kasmak gibi) bunlar kural ihlalidir ve hesap kapatılır.

t8de savaşta o koxp klanına teşekkür eden kral değilmiydi? eft miydi efs midi nedi o clan o clan öle bişidi.
    server nerelere gidio ....

Junior Member
    t8 inde başına geldi ayni olay onunki açildi demın onla pmden konuştum ben şu sekılde yedim gm ile yan yana konusuyodum alan banned attıgı yerden gecıyodum bende sonradan fark ettı dedi ve açıcagını söledi açtı olay aynı suçluysak suçumun cezası tammdır açmazlar ama suçlu degilsek ve ihmalsizlik yada ilgilenmiyorlarsa bunun hesabını kime sorucam ?

Member
    Nickname
    3772
    Class
    Warrior
    Clan
    FullActioN
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    ticket at donmezlerse tekrar at kesın bı sekılde ayarlarlar ıcını rahat tut k0xpa bulasmadıysan
    Bir Gün bana birşey olursa beni bırakın çar yatmasın . . .

3772< DESTAN