Results 1 to 5 of 5
    Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank

Cool Oyunda Huzur Bozan Bir Klancık

1. Odada Pve kurdum görüldüğü gibi.Odama Turk Player klancığından 4 kişi geldi, oyun başlar başlamaz atıldım Sizin derdiniz 1 numaralı Oda mı ?...Şu oyundan atma elmasla olsun çoluk çocuk huzur bozuyor...Bilginize...
    Birde şu oylama başlatan kişinin adını görsek çok güzel olacak...Saygılarımla...
    Last edited by TankTesla; 12-31-2016 at 06:37 PM.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    hahahahah

Nickname
    TeslaTank
    Biz insanlık yapıp arkadaşları kırmadık oyuna başladık. Herşeyin hayırlısı
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Yok elmaz altın önemli değil aslında atıldığın zaman hakaret yazıyor ya o an yönetimede bütün sohbetler gitsin incelensin sebebsiz atanlara 3-7-15-sınırsız ban silsilesi uygulansın...
    Eğer hile olarak oyluyorsa oyun datalarıyla gitsin incelesinler sucsuz sekilde oylama varsa bu sefer cezalar biraz daha ağır olsun...
    Ama lagger veya gercekten hileler oylandıysa ona görede ceza verilsin...
    Ama bunu yapacak sistemleri bile yok...
    Aslında oyun sonu oyunu kaydetme özelliği olsa rec kaydı daha muhteşem olur hem bu sayede oyunda fps sorunu olmaz oyunu video alacam diye ve bu rec kayıtları izleme imkanı olması lazım...
    poligon demiştik daha önceleri silahları deneye bilmek için bunuda duymazdan geldiler...
    Poligonda silah arşivinden silahları alıp deneme şanzımız olur böylece silah geliştirmeden önce ne kullanacağımıza karar verme imkanı daha yüksek olur bölece yaptığımız yatırımlar boşa gitmez...

Nickname
    TeslaTank
    O olay şöyle oldu, Pve odası kurdum uzun bir süre oyuncuların gelmesini bekledim herkes normal bir şekilde geldi. Tapınak haritasında oyuna başladık daha ilk kapıya koşarken atıldım. Şu resimde gördüğünüz şahılar ve sanırım bir kaçını da yandaş olarak tutmuş olmalılar ki atıldım. Sonra oda anında bul ve yok et moduna döndü ve bu şahısların Clan adı odada yazıyordu. 1 nolu oda olduğu için sanırım yapmayacakları kalleşlik yok herelde Hayır yani niyetiniz oda çalmaksa rica edebilirlerdi, ben kimseyi krmıyorum onlarıda üzmezdim Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К