Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    JR etkinliğinde çıkan çöpler ve AFK kalanlar çok can sıkıyor, bu konuda kesinlikle haklısınız. Aslında yapımcıya çöplerin kaldırılması konusunda bildirim yapılıyor, olumlu dönüş alınamıyor.
    Ne cevap veriyorlar ? Çok merak ediyorum doğrusu. Yok yani oyuncuların isteği diyip söylüyorsunuz ne cevap veriyorlar size ? ki ortada haksızlıkta olunca olumlu görmeleri lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by ver_eCK7LHxk View Post
    Ne cevap veriyorlar ? Çok merak ediyorum doğrusu. Yok yani oyuncuların isteği diyip söylüyorsunuz ne cevap veriyorlar size ? ki ortada haksızlıkta olunca olumlu görmeleri lazım
    Cevabın içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgim yok, fakat olumsuz olduğunu biliyorum.

Cevabın içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgim yok, fakat olumsuz olduğunu biliyorum.
    adamlar kore'ye göre düşünüyor sanırım orada sorun olmayan şeyi ellemiyolar. koysalar 2 koreliyi usko ya, 2 dakikada donuna kadar soyarlar.

Senior Member
    Peki oyuncu isteklerinin karşılanmaması demek onca yıldan sonra neler doğurdu hepimiz ve Yapımcı firmada farkında diyeeceğim ama yapımcı firma ne yazıkki farkında değil. Onca seneden sonra oyunda ne kadar user azaldı farkındamısınız ? Bu gidişle diğer Online oyunlar can kazandı. Gazoz olma efsane ol dediğimiz LoL bile yarısı useri knightın tüm swlerinde yok. Eskiden ilk 3te olan KNİGHT ONLİNE Şuan ilk 10'da yok Canlı yayınları 50 100 kişi izliyor diğer oyunlarda 600 700 2000 3000'e kadar çıkan yayıncılar var. 3-4yıla kalmaz oyunun gidişatı kötü. Bence acilen oyuncuların istekleri içinbirşeyler yapılmalı. Hayır anlamadığım şeyde İstenilen şeyler öyle ahamlı şahamlı şeyler değil.

Senior Member style022's Avatar
    Jr çöplerin kalkmasi iyi olur ama pek sanmıyorum diğer konu şu bedavacilar onlara çare bulmak zor adamın tek derdi kazanınca gelecek gem diğer oyucu isteklerine gelince de duruma bakıyorlar eğer iyi para donecekse giden oyuncuların bazılarını geri getirmek için mahkeme olayı olur ikinci olarak ne kadar hapis yiyen olursa dönecek para miktarı belli adam çıkarmak için cash cekicek uzun lafın kısası kasanın canı ne isterse onu yapıyor arada ayıp olmasın diye oyuncunun bazı ufak isteklerini yerine getirip kandırıyor bu kadar basit

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Csdeki oylamada güzel fakat orda şöylr bir durum var atılanın yerine bot geliyor,bota basede komut verip durdurabiliyorsunuz ve sonra ilk ölen kontrolünü alıp eli çevirebiliyor. Knightta ise adamı oylamayla atınca ekip gene eksik kalacak. Sadece adamı atarak gem almaması sağlanacak. Oyuncuların jr çevirmeleri gene güç olacak.
    Quote Originally Posted by ver_eCK7LHxk View Post
    Oylamayı boşverin abi. Takım eksik kalır. Yerine birisi gelmicek o daha kötü. Son 6 JR'dir çok kötü durumlar boşa sabah uyanıp akşam uykusuz kalıyorum o derece. JR Girseniz anlarsınız aslında. +75 olması ŞART.
    İyi de adam zaten afk onu atarsanız takım eksik kalmıyor, sadece oturarak gem alamamış oluyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İyi de adam zaten afk onu atarsanız takım eksik kalmıyor, sadece oturarak gem alamamış oluyor.
    Belki 10dk sonra gelir veya 2.ci 3.cü odada çok yaşıyorum bunu. LÜTFEN JR BUGLARINI LWL +75 SINIRI VE ÇÖPLERİN KALDIRILMASI BU 3'ü yapılırsa bizlerde memnun olucaz sizlerde forumda hiç şikayet görmeyeceksiniz bu konuyla ilgili. zor mu ?