Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member brkmlgc's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Red face Naçizane Fikrim

Yeni server açılmasını istemeyen bir grup var, galiba yeni server açılırsa kendilerini zorla servera geçiş yaptıracaklarını sanıyorlar. Öyle birşey yok arkadaşlar oyun size istediğiniz yerde oynama hakkı vermiş madem şu an mevcut oynadığını serverın durumu iyi halinizden memnunsanız ve birçok oyuncu böyle düşünüyorsa geçmeyin olsun bitsin neden bu kadar endişe ediyorsunuz ? Durum şu ki yeni server bekleyenler beklemeyenlerden fazla steam hüsranından sonra kış tatiliyle birlikte birçok kişi oyuna başlamak için beklemekte evet ben dahil. Eminim şöyle diyenler olacak "Yeni server Olympia eğer başlamak istiyorsan orada başla." Ee kardeşim ben +7 itemlerimle gelip sen +9 itemlerle beni npt edeceksin bende bunun olmasını mı sağlayacam pek sanmıyorum Ayrıca herkes 83 olmuş Rebirth kasarken benim gelip orada 80 level charla birşeyler yapmamı bekleyemezsin o yüzden 2-3 ay exp ile uğraşıp 83 olmam gerekiyor ki şu saatten sonra böyle bir uğraşıya girmenin herkes tarafından saçma olarak görüleceğinden eminim. Sonuç olarak bu konuda herkesin kendine göre haklı yönleri var bundan ötürü yorum yaparken yok sen farmersın yok sen pazarcısın tarzı yorumlardan kaçınalım. Sonuçta bu bir oyun elimizden geldiğince keyif almaya bakmamız gerekiyor. O yüzden yetkililere sesleniyorum pvp serverlar dolup taşmışken bu kadar oyuncu yeni bir başlangıç beklerken tüm bunları görmezden gelmemenizi ümit ediyorum.

Not: Bazı arkadaşlar bu tarz konulara aşırı tepki vermekte. Konuyu açmamdaki amaç bu kişilerin bir nebze empati yapmalarını sağlamaktır. Umarım yararı olur. İyi kötü düşüncesini paylaşan herkese teşekkürler.
    Last edited by brkmlgc; 12-24-2016 at 12:17 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    ''+7 itemlerimle gelip sen +9 itemlerle beni npt edeceksin bende bunun olmasını mı sağlayacam pek sanmıyorum.'' demişsin. Zamanında başlasaydın Olympia sunucusuna. Belki de başladın tutunamadın, şimdi yeni sunucu bekliyorsun. Nedir bu hemen başlayacağım, ilk ben kasıp, en iyi ben olacağım, herkesi ben keseceğim hırsı? PVP sandınız herhalde. Onlar da reklam yaparken ''koşşşşş dragon boştaaa, ilk sen başla dragonu kap'' diyorlar. Bu mantıkta mısın sen de?
    Last edited by akoml; 12-24-2016 at 11:48 AM.

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    arese her gün yeni oyuncular geliyor 10 krowaz mythil shel chitin fp setler 10 krowaz high unique class itemler bulunuyor dragon 20milyon np gb gayet iyi ediyor eslant slotları dolu

Member HaKYeMeZ_'s Avatar
    Nickname
    SadbinaS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Kingdom0fAsakiri
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    ''+7 itemlerimle gelip sen +9 itemlerle beni npt edeceksin bende bunun olmasını mı sağlayacam pek sanmıyorum.'' demişsin. Zamanında başlasaydın Olympia sunucusuna. Belki de başladın tutunamadın, şimdi yeni sunucu bekliyorsun. Nedir bu hemen başlayacağım, ilk ben kasıp, en iyi ben olacağım, herkesi ben keseceğim hırsı? PVP sandınız herhalde. Onlar da reklam yaparken ''koşşşşş dragon boştaaa, ilk sen başla dragonu kap'' diyorlar. Bu mantıkta mısın sen de?
    Katılıyorum

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Belli ki anlama sorununuz var sizin gibiler için not bırakmıştım ama neyse. O kadar dediğim şeyden çıkardığın sonuç buysa çok komik eminim binlerce tl yatırmışsındır oyuna saygı duyuyorum isteyen istediğini yapabilir ama ben yapamam yapmak zorunda da değilim sıfırdan herkesle eşit şekilde başlama hakkım var o yüzden böyle bir düşüncede olduğum için bana ucube gibi bakan yobazlarla uğraşamam. İnsan gibi yaptığım açıklamalardan sonra toxic yorum yapıyorsan o senin cahilliğindir sen ve senin gibilere vereceğim tek cevapta budur.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by brkmlgc View Post
    Belli ki anlama sorununuz var sizin gibiler için not bırakmıştım ama neyse. O kadar dediğim şeyden çıkardığın sonuç buysa çok komik eminim binlerce tl yatırmışsındır oyuna saygı duyuyorum isteyen istediğini yapabilir ama ben yapamam yapmak zorunda da değilim sıfırdan herkesle eşit şekilde başlama hakkım var o yüzden böyle bir düşüncede olduğum için bana ucube gibi bakan yobazlarla uğraşamam. İnsan gibi yaptığım açıklamalardan sonra toxic yorum yapıyorsan o senin cahilliğindir sen ve senin gibilere vereceğim tek cevapta budur.
    ''sıfırdan herkesle eşit şekilde başlama hakkım var.'' Başlasaydın Olympia sunucusuna zamanında diyorum. Benden sana bir ağabey tavsiyesi; ahlâk çizgisini geçme!

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yanlış biçimde yanlış konu açıyorsunuz.

Neden siyah giyinip beyaz görünmek istiyorsunuz?

Yorumlarını okudum.Arkadaşım senden önce doğanlar var koç ailesi Ağaoğlu vs.
    Çok güzel yiyip içiyorlar geziyorlar ne istiyorlarsa yapıyorlar.E şimdi onlar almış başını gitmiş gittiğim ve onlarla karşılaştığım her yerde beni ezerler onlarla aşık atamam diyip ölecekmisin?

Yeni serverde eşitlikten bahsetmişsin.Yeni server deyince tam tersi eşitsizlikle beraber gelir.

Açılır yeni server başlarsın sen gold pre alırsın ben exp pre alırım sen genie almazsın ben bankayı genie genie hammer ile doldururum kimseyede minnet etmem 7 tanede ezik notebook alırım 7 tane mobil internet 8 li bir parti kurarım paramunda 15 20 günde 83 olurum.Basılan itemler hemen sitelere düşer +8 +9 basarım TL yi alırım gelirim sana iki atar keser çıkarım.

Hangi adaletten bahsediyorsunuz siz?

Hangi eşitlikten bahsediyorsunuz?

Yazdıklarınızın söylediklerinizin arkasında durun dolaylı yoldan üstü örtülü konuşmayın.

Erkek gibi ben para kasacağım ben farm yapacağım ben geçen serverdekielit itemleri kaçırdım bu serverde daha iyi yapmayı hefedliyorum gb satacağım item satacağım diyin veya benim başka amacım var çok kalabalık serverleri seviyorum diyin , var olan itemlerimi sattım sonrada yeniden yapmaya üşendim diyin veya var olan itemlerimi yaktım soğudum serverden diyin ama doğrusunu söyleyin ki insanların var olan ön yargılarını kırın.Söylediğiniz yazdığınız yorumlarda başka bir şey aramasınlar.

Çünkü altına sığındığınız sebepler o kadar saçma ve tutarsız ki insan inanmak istiyor ama inanmıyor.

Eşitlik diyorsunuz server açılır açılmaz eşitsizlik basşıyor.

+8 +9 +10 Weapon breakerler..

Tl ile item satışı doplayısıyla her isteyen her itemi istediği an parayı basınca alıyor.

Pc başında hiç durmayan adam genie ile 15 günde 83 oluyor.
    Tüm gün başında olan adam geni yok diye partiye alınmıyor kasamıyor.

Nerde eşitlik nerde adalet.?

Ha yarın yeni server açılsa geçermiyim geçerim.Bu benim için yukarıda saydığım sebeplerin hiç biri yok.Benim oyunda hiç bir amacım yok ben dışarda kahveye gitmem ama oyun içi kumarı severim.Adrenalin olur anvilde item basarım gem kutu kırdıdım yani +9 da bassam beni kesmez.
    Çünkü eski olympiada ve cyhperde ce areste ben oynanabilecek en iyi itemlerle oynadım.Alacağımı aldım kesmiyor artık oyunda hiç bir eşya veya bir partinin transit üzerinden geçtiğim zamanları bır daha bulamam bulsamda çok tesiri olmaz.

Bu oyunu oynayan 40 k user var diyelim bırakmışta bır o kadar olsun.Her kafanıza estiğinde 6 ayda bir server derseniz bunun sonu gelmez.
    Last edited by depremetkisi; 12-24-2016 at 12:46 PM.

''sıfırdan herkesle eşit şekilde başlama hakkım var.'' Başlasaydın Olympia sunucusuna zamanında diyorum. Benden sana bir ağabey tavsiyesi; ahlâk çizgisini geçme!
    belki işi gereği uygun değildi zamanı yoktu belki keyfi istemedi kimin ne zaman nerde oyun oynuyacağına senmı karar vericeksin arkadaş adam resmi forumda isteğini dile getirmiş sende karşıt görüşünü belirtmişsin adama hakaret ediyorsun ahlaktan abilikten bahsediyorsun onu geçtim arkadaşa niye pvpci muamelesi yapıyorsun bu arada pvplerin reklam söylemlerinede hakimsin baya ayrıca belki adam hırslı herkesle aynı anda başlamak istiyor belki bahsettiğin gibi herkesi kesmek istiyor senimi ilgilendirir orası polemik aramışsın bulmuşsun şimdide ahlak falan diyorsun yapma allah aşkına

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yazdıklarımda tamamen samimiyim neden altında herkes birşey arıyor anlamıyorum neden her yeni server isteyene geçimini oyundan sağlıyor gözüyle bakılıyor ? Şimdiye kadar bu oyundan hiçbir kazancım olmadı tam tersi kaybettirdi oyunu zevki için oynuyorum emekle biryerlere gelmeyi vakti geldiğinde dediğin gibi kutu kırdırıp + basarak heyecan aramayı seviyorum. Buna neden bu kadar garip tepkiler veriyorlar anlamak zor galiba insanların oyun anlayışı benimkinden farklı.
    Last edited by brkmlgc; 12-24-2016 at 02:03 PM.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KompleSantrafor View Post
    belki işi gereği uygun değildi zamanı yoktu belki keyfi istemedi kimin ne zaman nerde oyun oynuyacağına senmı karar vericeksin arkadaş adam resmi forumda isteğini dile getirmiş sende karşıt görüşünü belirtmişsin adama hakaret ediyorsun ahlaktan abilikten bahsediyorsun onu geçtim arkadaşa niye pvpci muamelesi yapıyorsun bu arada pvplerin reklam söylemlerinede hakimsin baya ayrıca belki adam hırslı herkesle aynı anda başlamak istiyor belki bahsettiğin gibi herkesi kesmek istiyor senimi ilgilendirir orası polemik aramışsın bulmuşsun şimdide ahlak falan diyorsun yapma allah aşkına
    Yapmış olduğum yorumda, hakaret ettiğim kelime ya da cümle nerede bana gösterir misin?