Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Asas-Macro-Pedal Yardım

Uzun zamandır knight oynuyorum. Şuan arkadaşlar Olimpia'da oynuyorum. Bdw,Jr,Arenalarda ne zaman biriyle ws atsam 3 skil minör(f1 1 ve 2. skil minör, mause sağ tık minör) atmama rağmen adamı kesemiyorum.(Zaten karşımdaki asas ise 30-45sn sonrasında yorulduğum için skil sektiriyorum, kesiyor) . 7-8 sene evvel pedal kullanan tanıdıklarım vardı. Onlara karşı ctrl minör kullanıyorduk. Şuan oda yok. Yok oyundaki asasların çogunda olmasa böyle bir yazı yazmam lakin adamda kutu m var s var yada kralın clanında (yani elit oyuncular dahi) ya macro ya da pedal kullanıyor.
    1)Şimdi arkadaşlar yardımcı olun pedal kullanmanın cezası var mı?? (Lahzanın eski videolarında pedal veya macro tarzı bişeyin kullanıldığı herkes biliyor ceza yada uyarı aldığından olabilir şuanki videolarında f1 1. skil hp pot ve sağ tık minör oynuyor)
    2)Eğer macro ve pedal kullanmanın cezası varsa bu kadar asas (asasların %95'i) neden ceza almıyor yada aldıkları ceza neden bu kadar az ki adam tekrar tekrar hapisden çıkıp o zıkkımı kullanabiliyor ?
    3) Son olarak bana ne öneriyorsunuz. (Eskiden asas oynamayı çok severdim lakin şuan oyundaki asasların çogunun kullandıkları illegalite yüzünden oyun oynanmaz geldi.)

Not:Ban politikasını defalarca okudum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...ar-Hakkında-4

Bu konuya göz atmanı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Az önce hesaabıma girdim ve hapisdeyi böyle şacmalık yok yaaa ticket attık kim bilir ne zman cevap verirler sinirlenmemek elde değil bi malmıyız Trade açtımak için para yatırtıyolar sonra hapis ne sebeble yemişim acaba bu ticket numaram lütfen bakın bıktık artık !! TEI-515-86202 yardım !! ScORp_LiON