Results 1 to 9 of 9

Cz'de STR priest. Nasıl Olmali.

Arkadaşlar Merhaba.

STR priest 83 lwl Cz de Nasıl dir. Tek mi yiyor. Eğlenmemiz için ortalama ne itemi olmalı.

Lütfen +3 şu bu diyerek geçmeyin malum Olympia +3 takinin ne kadar olduğunu biliyorsunuz.

Kendi Buf'umu kendim basıcam.

Edinebileceğim item ler. +8 İİ ----- +9 ne kadar Bilmiyorum.

İron set bulabilirim.

+9 Full Fabric set bulurum.

Kalan itemler nasıl olmalı. Malum bu şekilde bile bütçe baya çıkıyor. Str den anlayan 3 5 dakikasını ayirip yardimci olabilirmi. Genel tartışma bölümüne yazmadım. Server itemleri çok farklı. Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

Junior Member
    zevk almak ıstıyosan para harcaman gerek oyuna db olup sc basman lazım

Hocam sc ile ye para mi yeter. . Buff kendm basicam. Bilgisi olan varsa her türlü bilgiye açığım sanada teşekkür ederim.

Junior Member
    Nickname
    MiaReLaxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ConspiratoriaL
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 74dikasay View Post
    Arkadaşlar Merhaba.

STR priest 83 lwl Cz de Nasıl dir. Tek mi yiyor. Eğlenmemiz için ortalama ne itemi olmalı.

Lütfen +3 şu bu diyerek geçmeyin malum Olympia +3 takinin ne kadar olduğunu biliyorsunuz.

Kendi Buf'umu kendim basıcam.

Edinebileceğim item ler. +8 İİ ----- +9 ne kadar Bilmiyorum.

İron set bulabilirim.

+9 Full Fabric set bulurum.

Kalan itemler nasıl olmalı. Malum bu şekilde bile bütçe baya çıkıyor. Str den anlayan 3 5 dakikasını ayirip yardimci olabilirmi. Genel tartışma bölümüne yazmadım. Server itemleri çok farklı. Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.
    güzel kardeşim ben o soruna çözğm buldum zamaında +8 fp set 9 fp set yapıcaksın fp giyecek kadar int verip gerisini full str abanıcaksın fp lerede str basıcaksın. .. çözüm bu defansın yuzde 20 lik kısmını ordanda alıcaksın takıların da roc heros gibi +0 +1 olması gerekli mino gibi gordion serverinde +9 fp priest set ile aynı dediğim şekilde oynuyorum malum orda herkes saglam takılarımda +3 gayet iyi elinede +8 ii veye +8 mirage alırsan seri atak yapabilirsin mirage ile

Member
    Nickname
    FollowersOfDarkMagic
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Merhaba arkadasim. Simdi str priest tek yer mi diye sormussun ama bugün yemese bile ilerleyen zamanlarda mutlaka yiyecektir. Ben eski bir Priest oyuncusu olarak sana Int Atak Priest öneririm. Nasil oldugunu kücük bir arastirma ile bulabilirsin ama birazcik bahsedeyim. Simdi sen priestine shell set + kalkan + takabilmen icin int. isteyen bir silah taktiginda belirli bir ataga ulasabilyorsun. Normalde tank priestler isi burada birakip geri kalan statt pointleri HP ye verir can yükseltmek icin ve hp + dex veren takilar takarlar sagligi yüksek olsun ve seri skill atabilmek icin. Sen eger bunu yapmaz da kalan stattlari Int. e verirsen ve taki olarakda Int. veren takilar takarsan atagin bayagi yükselecek defansin güzel bi seviyede olacaktir. Dezavantajin ise sagligin tank priestlere göre biraz daha düsük kalacaktir bu da serverin daha basinda oldugumuz icin seni cok fazla olumsuz etkilemecektir.
    Yani sonuc olarak bp Priestin attigi damage yi atamazsin ama yedigini de yemezsin oyundan aldigin zevk artacaktir. Nereden biliyorsun dersen eger daha önceden Aresde UTC itemi olan +9 Ruahue ile bu sekilde oynamistim ve müthisti. Iyi oyunlar simdiden...

Quote Originally Posted by FollowersOfDarkMagic View Post
    Merhaba arkadasim. Simdi str priest tek yer mi diye sormussun ama bugün yemese bile ilerleyen zamanlarda mutlaka yiyecektir. Ben eski bir Priest oyuncusu olarak sana Int Atak Priest öneririm. Nasil oldugunu kücük bir arastirma ile bulabilirsin ama birazcik bahsedeyim. Simdi sen priestine shell set + kalkan + takabilmen icin int. isteyen bir silah taktiginda belirli bir ataga ulasabilyorsun. Normalde tank priestler isi burada birakip geri kalan statt pointleri HP ye verir can yükseltmek icin ve hp + dex veren takilar takarlar sagligi yüksek olsun ve seri skill atabilmek icin. Sen eger bunu yapmaz da kalan stattlari Int. e verirsen ve taki olarakda Int. veren takilar takarsan atagin bayagi yükselecek defansin güzel bi seviyede olacaktir. Dezavantajin ise sagligin tank priestlere göre biraz daha düsük kalacaktir bu da serverin daha basinda oldugumuz icin seni cok fazla olumsuz etkilemecektir.
    Yani sonuc olarak bp Priestin attigi damage yi atamazsin ama yedigini de yemezsin oyundan aldigin zevk artacaktir. Nereden biliyorsun dersen eger daha önceden Aresde UTC itemi olan +9 Ruahue ile bu sekilde oynamistim ve müthisti. Iyi oyunlar simdiden...
    katılıyorum int ataker de olabilirsin mantıklı çift el smite hammer +7 ile 1400 ap yi gormustum 78 priestimle

Member
    Nickname
    FollowersOfDarkMagic
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    cift el atagini arttirmaz ve defansi düsük olur kalkansiz oldugundan ama ap si yüksek silahin yanina mp recovery takarsa pot harcamadan farm yapabilir.

Banned
    Olympia gibi kalabalık bi serverda battle priest itemli bile olsa durumun zor hele sc basmıyacaksan hiç bulaşma. İlk hedef sen olacaksın çünkü en zayıf halka sensin boşa masraf etme git warrior diz.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yeni server orası bence +8 str chitin set veya +9 str fp set +9 hp paper
    +2wp +0 in ++2 sos &+0in +3 diamond +2/3we
    +8hb veya quest MS+7 +8,+9 ii veya +9ms