Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43

Thread: gm sorunu

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Bu konuda daha dikkatli olmaya çalışacağız.
    CR lütfen. Profilimden ulaşırsanız daha sağlıklı olacak.

Member HaKYeMeZ_'s Avatar
    Nickname
    SadbinaS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Kingdom0fAsakiri
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba;

Arkadaslar GM ler diye başlık olunca dikkatimi çekti yazmicaktim ama dayanamadım ben şuanki GM lerle şahsen tanımıyorum ama bu oyunun ilk Türk GM lerini tanırım neler yaşandığının bizzat yaşamış insanım burda GM ve mod arkadaşlarım büyüklerim ve kardeşim gördüğüm kadari ile emek sarf ediyorlar gerçek zaman ayırıp eşinden çocuğundan işinden Mah. Arkadaşlarından kopup geliyorlar anlaşılan bu benim için önemlidir.çünkü ben bu oyunda ringofcağatay diye item gormus ilk Milletler arası item satışını.insanların kredi kartlarının ekstreline çekilen premium paralarının yansimadigi için 99999 ban yiyen ne hesaplar gördüm. Internet cafesinin 50 makinesini ewet 50 makinesini kapatıp bus bugu yapıp kıbrıs a yerlesip illegal gb satışı yapanlarida biliyorum serverda +7 item yokken +10 item satildiginida kimsede takı +1 yok iken +4 takanlari biliyorum drobu olmayan itemin serverda göz göre göre dolastigini da gördü bu gözler butün bu olanlar yasadiklarimin inanin ALLAH a yarısı dir bütün bunlar kendi kendine olmadı para hırsı ve hirsizligi hayat tarzı olmuş insanlar yaptı şuanda böyle şeyler yok hamd olsun illaki ufak tefek şeyler olur oda olucak ki gelişmeler yasansin ben memnunum gerisi benim için boş vesselâm

Saygılar

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    yiğidi öldürün hakkını yemeyin şu an gm ve mod lar oldukça iyi biz istiyoruzki hemen herşey olsun bitsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Saat 02:30 ve oyunda ban notice geçiyor, bence GM'lere haksızlık etmemek lazım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    hangi serverda oynuyorsunuz zocam

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by misizrez16 View Post
    bu gm leri kim kontrol ediyor işlerini yapıp yapmadıklarını

bi tutturmuşlar chat reports yaa bi gidin adamın ismini bulcan takip etcen belirgin işlevini yakalıcan aradaki şüpheyi kaldırcan adam resme bakıp karar vercek ) iyice bizi adam kopsla 83 oldu göz göre göre genie altı makro kullana kullana reprt report report report yeter beeeeeeeeee baştan söleyin o zaman bu sw kopser sw si hiç başlamayalım 1 saniyede 6 skil vuranlar mı ararsın berserker yere vurarak 10 mtreden yatıranlarmı mageleri zaten öldürmüşünüz nova boşa dönüyo bir sürü saçmalık

ben bilemiyom kpserleri diyosan chaos zamanı npc nin oraya git orda istemediğin kadar var bize bu report saçmalığını yükleyip durmayın

biz oyuncuyuz oyun oyun oynarız siz gm siniz oyundaki illagel durumları tesbit edip yokedin bide bu form moderotörü konu kapatıp durma tartışılması gereken işler bunlar . zaten öbür sw lerin içine ettiler bari oliympia kurtulsun gm ler oyunda yok bir tane varsa bu gm ler partime mi çalışıyo ek iş mi yapıyolar cevaplar gelsin burda konu kapatma yapıp durmayın cevappp
    Sanırım eski bir oyuncu değilsiniz.Yazılarınızdan anlıyorum ki zamanında benim gibi oyuncuların gördüğü hilelerin hiçbirini görmediniz yada o zamanlar oyunu oynamıyordunuz. Eskiye göre hile çok çok az. Ve gerekli cezalar sürekli veriliyor.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    önceki hilelerden seri R atack görmedi bunlar. o yüzden böyle atıp tutuyorlar

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by azyakar_cokkacar1 View Post
    önceki hilelerden seri R atack görmedi bunlar. o yüzden böyle atıp tutuyorlar
    Seri R nin babasını k2 2009 da eventle vermişti. Energy rock.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Donna kral sayfasındakileri elden geçiriyor genelde o saatlerde.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Seri R nin babasını k2 2009 da eventle vermişti. Energy rock.
    2009'a gerek yok. 2 sene önce Europa'da bir charın elinde vardı sildirdik. Yanına hanguk arıyordu gerçi. Rocky - Tocky charlarının nicki. Nerden nasıl eline geçti halen bir sır.