Results 1 to 4 of 4

Exclamation Oyuna Dönüşte TPT Hatası 2 sene sonra..

İyi günler Arkadaşlar;
    2014 ten bu yana oyuna hiç giriş yapmadım en son anvil maceramdan sonra oyuna ara vermiştim
    ben yokken serverlar birleşmiş sistemler değişmiş itemler değişmiş vs vs bende bir umut oyuna döneyim diye düşünüp araştırmaya başladım benim accountum neydi email şifre derken hepsini hallettim, Allah tan bırakmadan hesabıma telefon numaramıda eklemişim işim kolaylaştı,
    fakat oyuna girmeye çalıştığımda TPT Hatası aldım sitedende status e baktığımda TPT yazıyor, şimdi bunu görünce tabi yine başladım araştırmaya ve anladım ki bu bir BAN çeşidiymiş ve 3rd party tool yani 3.şahıs yazılım aracı hile araçları kullanımı imiş,
    şimdi öncelikle ben warior oyuncusuyum charımda warior koxp wariorlar için var mı onu bile bilmiyorum okçuların kullandığını biliyorum ,
    nitekim hiç okçumda olmadı ben gayet oyuna muhabbetine giren insanlar +9 itemlerle gezerken +7 chitin im olduğu için gayet keyifle oynayan yaşını başını almış birisiyim yani koxp kullanayım para kasayım onu yapayım derdim hiç olmadı 2 gündür aralıksız araştırmalarımdan çıkardığım sonuç bir yanlışlık olabileceği oldu ancak ve ticket atıp durumu izah etmeye çalıştım 2014 ten beri oynamadığımı 2016 aralıkta girmeye çalıştığımda TPT hatası aldığımı aktardım . Sorunun çözülmesini 4 gözle bekliyorum Usko mu Steamko mu diye araştırma yaparken yahu benim accountum var zaten acaba o steamdemidir uskoda mıdır dicek kadar bu konulara turist birisiyim dediğim gibi gayet sosyal bir oyuncuyum insanlara görevlerinde yardım edeyim muhabbet edeyim diye girer çıkarım oyuna hileden banlanmış olarak bulmak hem şaşırttı hem üzdü .

server bilgimi vermek isterdim fakat haliyle hatırlamıyorum ... ki serverlar birleşmiş sanırım onuda bilmiyordum ,
    BARISSELCEN account ismim . Yardımlarınızı bekliyorum.
    Birde eklemek istediğim ; Oyunu bıraktığımda her hangi bir Ban vs olmamıştı hesabı aktif şekilde bırakmıştım yani normal şekilde oyunu kapatıp çıkmıştım hatta içinde 145 n points civarı birşey kalmıştı
    Saygılarımla arkadaşlar.
    Bol şans
    Last edited by SocietyTesla; 12-12-2016 at 11:17 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Müşteri hizmetlerine siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "DESTEK" bölümünden ya da http://support.nttgame.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden hızlı geri dönüş alabilmek için öncelikle doğru kategoriyi seçerek ve anlaşabilir bir dille kısa ve öz olarak bilet göndermeniz gerekmektedir. Yanlış kategoriye bilet gönderdiğiniz zaman ya da yaşadığınız problemi anlaşılır şekilde yazmadığınızda cevap süreniz uzayacaktır. Biletinize cevap gelmeden çoklu bilet göndermek, biletinizi güncellemek biletinize gelecek cevap süresini kısaltmaz, aksine sizin ve diğer bekleyen kullanıcıların cevap alma süresini uzatır. Uygun formatta bilet gönderirseniz kısa sürede biletinize cevap gelecektir.

Müşteri hizmetleri sizden hesap aitlik bilgilerinizi doğrulamanızı isterse, bu bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri eksik ya da hatalı gönderdiğinizde müşteri hizmetlerinden talep etmiş olduğunuz desteği alamazsınız.

Müşteri hizmetleri hafta sonu ve diğer resmi tatillerde çalışmamaktadır. Mesai saatleri dışında bilet gönderdiğinizde biletiniz ertesi gün mesai saatleri içinde değerlendirilmeye alınacaktır. Bilet gönderdikten kısa bir süre sonra, mesai saatleri dışında ya da hafta sonu foruma "Hala cevap alamadım" vb. başlıklarla konu açmanıza gerek yoktur. Uygun formatı kullanarak bilet gönderdiyseniz, sadece sabırla gelecek cevabı bekleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ticket Pazar günü açtım peki cevap beklicem o vakit sizlerin halledebileceği birşey değil sanırım doğru mu anladım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SocietyTesla View Post
    Ticket Pazar günü açtım peki cevap beklicem o vakit sizlerin halledebileceği birşey değil sanırım doğru mu anladım
    Evet forumda hesap desteği verilmiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread