Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 64

Thread: Hata Listesi

Senior Member
    Normalde Exceptional silahlar normalinden 2 AP fazla olmasına rağmen Exceptional Blade Axe normal Blade Axe den 10 AP daha fazla. Bu bir bugsa ve karar hakkı sizinse lütfen Exceptional olanın AP'yi düşürmek yerine Blade Axe 8 AP artsın. Şuan hiçbir işe yaramayan bir silah. Çift el Giga'da Blade Axe den modellendiği için onunla aynı AP ye sahip. Belki onun da AP'si artar bu durumda. Ümit dünyası.

"Battle Hero Wings" ve "Tattoo" in verdiği% hasar oranıyla ilgili bir hata var: Büyücüler üzerinde çalışmıyorlar. Açıklayayım: açıklamada "Battle Hero Wings" hasarı% 3 ve "Lunar Tatto" hasarı% 2 artırıyor diyorlar, ancak onları diğer oyunculara ve canavarlara karşı test ederken, hasar onları kullanarak aynıdır veya onları kullanmamak.

Öte yandan, Noel etkinliği "Christmass Gold Star" tarafından oluşturulan ve canavarlara verilen hasarı% 3 artırdığında, sihirbazlarda mükemmel çalışıyorsa, yani% 3 daha fazla hasar veriyorsa, diyor. canavarlar, oyuncular değil.

Lütfen bunu bir an önce düzeltin, kötü Türkçem için kusura bakmayın ama google translate kullanıyorum.

Human erkek karakterin sol elinde itemler hatalı durmakta ve bu görselliği bozmaktadır.

Junior Member

Bir kaç gündür olan draki bug
    Drakiye girdiğinizde mob cıkmıyor

Denemeler şu şekilde ;

1. Tek vampiric atıyorum. 10 kere 300 vuruyor.
    2. Çift vampiric atıyorum. Yine 10 kere 300 vuruyor.
    3. Önce arkadaşım vampiric atıyor sonra ben yine 10 kere 300 vuruyor.
    4. Önce ben vampiric atıyorum 2 kere vurduktan sonra arkadaşım vampiric atıp onun ki aktif olunca damage kesiliyor.
    5. Dragon çıkarıyoruz arkadaşımın ve benim dragon hiç bir atak yapmıyor ve ikisi de bize Z ye geliyor. CZ-JR-BİF her yerde rakibe atak yapıyor.

NOT : Kuklalarda ve moblarda vampiric çiftleme çalışıyor.

Senior Member
    Inn Hostess'te silah zırh gibi eşyaları alıp verirken bazen itemlerin Durability yazısı kaybolabiliyor.

Junior Member
    EDİT: bu mesajın içerisinde yer alan TÜM hatalar son yama ile düzeltilmiş yöneticinin bilgisine, elinize sağlık.

merhabalar, bazı küçük metin hataları ayrıca calışmalarınız için tşkler

takının buydaki ve oyundaki adı farklı, bu sebeple buyda gözükmesi için farklı ad yazılması gerekiyo.

metin hataları;

aynı eşyaların reb ve düzlerinin arasındaki açıklama farkları, eksiklikleri + garp renklendirilmemiş.

durability'den sonra boşluk kullanımına dikkat edilmemiş (Durability : 100xx) olmalı, eşya arayüz güncellemesinden bu yana böyle.

Last edited by PrismaticX; 06-09-2021 at 01:02 AM.

Junior Member
    5 senedir çözülmeyen sorun pet kutu toplarken dc hatası

https://www.youtube.com/watch?v=mNSiCMZGWl0

https://www.youtube.com/watch?v=mNSiCMZGWl0
    Last edited by yatyatnrco; 05-22-2021 at 08:15 AM.

Junior Member
    Mage Master 23'de açılan dragon JRde devaya son vuruş yapıp black gem almamıza neden olabiliyor, czde quest keserken kullanamıyoruz çok sık ks atıyor drakideki görevlerde de son vuruş yapıp çalıyor görevi, bu uzun süredir bilenen hatayı düzeltebilirseniz çok memnun olurum dragon mageye ait olmasına rağmen dışarıdan biriymiş gibi alıyor.

Junior Member
    Merhabalar,

Diez, Ares gibi eski sunuculardaki Exceptional Mytril armorlara, tıpkı Dark Knight Crossbow gibi Rebirt'e çevirme özelliği gelmesi gerekmektedir.
    Konu bir bugdur diyebiliriz, düzeltilmesi için tüm kullanıcıları adına desteğinizi rica ederiz.

Link: https://www.hizliresim.com/24pbfcp

iyi çalışmalar.