Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 61

Thread: Hata Listesi

Senior Member
    Normalde Exceptional silahlar normalinden 2 AP fazla olmasına rağmen Exceptional Blade Axe normal Blade Axe den 10 AP daha fazla. Bu bir bugsa ve karar hakkı sizinse lütfen Exceptional olanın AP'yi düşürmek yerine Blade Axe 8 AP artsın. Şuan hiçbir işe yaramayan bir silah. Çift el Giga'da Blade Axe den modellendiği için onunla aynı AP ye sahip. Belki onun da AP'si artar bu durumda. Ümit dünyası.

Human erkek karakterin sol elinde itemler hatalı durmakta ve bu görselliği bozmaktadır.

Junior Member

Bir kaç gündür olan draki bug
    Drakiye girdiğinizde mob cıkmıyor

Denemeler şu şekilde ;

1. Tek vampiric atıyorum. 10 kere 300 vuruyor.
    2. Çift vampiric atıyorum. Yine 10 kere 300 vuruyor.
    3. Önce arkadaşım vampiric atıyor sonra ben yine 10 kere 300 vuruyor.
    4. Önce ben vampiric atıyorum 2 kere vurduktan sonra arkadaşım vampiric atıp onun ki aktif olunca damage kesiliyor.
    5. Dragon çıkarıyoruz arkadaşımın ve benim dragon hiç bir atak yapmıyor ve ikisi de bize Z ye geliyor. CZ-JR-BİF her yerde rakibe atak yapıyor.

NOT : Kuklalarda ve moblarda vampiric çiftleme çalışıyor.

Junior Member
    5 senedir çözülmeyen sorun pet kutu toplarken dc hatası

https://www.youtube.com/watch?v=mNSiCMZGWl0

https://www.youtube.com/watch?v=mNSiCMZGWl0
    Last edited by yatyatnrco; 05-22-2021 at 08:15 AM.

Junior Member
    Mage Master 23'de açılan dragon JRde devaya son vuruş yapıp black gem almamıza neden olabiliyor, czde quest keserken kullanamıyoruz çok sık ks atıyor drakideki görevlerde de son vuruş yapıp çalıyor görevi, bu uzun süredir bilenen hatayı düzeltebilirseniz çok memnun olurum dragon mageye ait olmasına rağmen dışarıdan biriymiş gibi alıyor.

Senior Member
    - CZ'de 200 ladder görevi bowldaki soul alındıktan sonra görev iptal edilip town atarak tekrar görevi al-ver yapıp kolay şekilde tamamlanıyor. Eşya silinmediği için bu şekilde yapılabiliyor ve town atamamanın bir anlamı kalmıyor.

- Priest Heal-75 skilli açıklamasına göre tek kişiye işlemesi gerekirken tüm partiye etki ediyor(2500 heal + restore). Bu restore buffu varken tekrar aynı skillden heal almak için sürekli buff silmek gerekiyor. Bu şekliyle skill sadece 5 puan önceki 70 heal skilini tamamen işlevsiz hale getiriyor.

- Bu hata sayılır mı bilmem ama Priest Heal skill ağacında 70 ve 80 skilleri birebir aynı ikona sahip ve karıştırmama sebep oluyor.
    Last edited by HeroicRaptor; 05-27-2021 at 07:43 AM.

Kaul petini npc'den alınan Image Change (L) ile dönüştüremiyoruz
    SC işliyor ama kaul görüntüsü hiç değişmiyor ve ayrıca SC çantada gözüküyor, relog atınca ya da pus açınca kayboluyor.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Eski KO sitelerinden ve bazı oyunculardan öğrendiğim üzere Elf Belt, Skeleton Belt gibi itemlerde bulunan "Increased Attack Power" özelliği aslında bir çeviri hatası. Aslı "Increases Hit Rate by xx%" olmalı ve item bu şekilde çalışıyormuş. MGame'e danışarak tekrar kontrol edilmeli ve akabinde bu 20 senelik bug fixlenmeli.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İlgili konu buraya taşınmıştır.

Quote Originally Posted by LoL4436 View Post
    Descent kullanımda şuanda sorun mevcut aynı problemin '' TP Scroll '' da olduğunu farkettik. TP sc deki problem tam olarak şu Partisiz birisine TP olduğumuzda problem yok TP olabiliyoruz. Birisi partideyken dağların tepesine atıyor( Sorunun Luferson ve EMC Haritalarındada olduğunu gördük )

Özetleyici videoları toplama gereksinimi hisettim. İyi çalışmalar
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.