Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60

Thread: Hata Listesi

Senior Member
    pazarda elbiselere bakarken bendekine benzer bi elbiseyi görünce bendeki ile karşılaştırmak için pazarcıya tıklamış olduktan sonra I harfin basınca artık I ya bassamda kendi üzerimi göremiyorum .
    pazarcıdan çıkıp ta I ya basınca sorun yok ama pazarcı adamın ekran açıkken I ya basınca relog atana kadar açılmıyor inventörim .

Junior Member
    Oyun içinde hatamıdır tam bilmiyorum oyundan bayadır uzak kaldım eskiden yoktu böle birşey BDW Join yazısı günde 3 defa çıkardı şimdi diyelim ben birkez girdim birdahaki BDW yazısı gelmiyor bazen geliyor yani bunu sıklığı ve aralığı hakkında bilgim pek yok ama 15 gündür 5 veya 6 kes başıma geldi BDW nin Join yazısı ekrana gelmiyor bazı zaman nedenini pek bilmiyorum bir hata olduğunu düşündüğüm için yazdım eğer değilsede kusura bakmayın Günde 3 defa girildiğini biliyorum yanılıyormuyum.?

Junior Member
    merhaba cypher ring ile alakalı bir sorundan bahsetmek istiyorum uzun zamandır var olan bir hata ve düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum haberiniz vardır sanırım ama kısaca anlatayım %67 ringlenen char %90 olarak cypher ringde gözüküyor %70de ringlenen char %94 gözüküyor bir çok %100 üstünde gözüken ringler var oyun içi alışverişte bu mağduriyet yaratmakta umarım en kısa zamanda çözülür.Teşekkürler

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    CZ chat görevi için eslanttaki monumentten çıkarılan yaratıklar ve eslant BOSS'ları petleri öldürüyor. Diğer bütün yaratıklar petler attack yapmadığı sürece vurmuyor ama bosslar ve monument yaratıkları petlere vuruyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Chaosta inferno skill'i el düşürüyor. Normalde kitlenmediğin sürece alan skillerinde el düşmez fakat chaosta düşüyor. Bu chaos alan skilli önceden lightning nova atardı ve kitlerdi. Hatta damage yemesen bile kitliyordu. Bunu iyi hoş değiştirdiler ama bu sefer de elin havadayken infernodan damage yersen skill failed veriyor. Sadece alan skill'i atarken değil, tekli 3 k flame skilli atarken de failed verdiriyor.

Junior Member
    Clana 50 kişi alınca 49 görünüyor ve son alınan kişi clanda görünmüyor.

Senior Member
    Öldükten sonra parti listesindeki oyuncu HP barları pembe/yeşil renkte kalabiliyor.
    Playera vurulan öldürücü hasarın (son vuruş) kaç vurduğunu göremiyoruz.
    Playerlara vurulan hasar Master 5/10 da açılan "Damage Reduction" skillerinden etkileniyor. Vuran kişi bunlardan etkilenmemiş halini, hasar yiyen kişi etkilenmiş halini gördüğü için iki hasar farklı gözüküyor. İkisi de "Damage Reduction" dan sonraki halini görmeli.

Junior Member
    Bazı Mage hataları;

Flamede yer alan 54 skill'i asasların drain nerfinden sonra Deva,Eslant Bosslarında çalışmamaya başladı, bu skilli devaya veya eslantta bosslara atamıyoruz direk failed oluyor aynı şekilde ice veya LRde denk gelen skill varsa buglu olabilir flame olduğum için deneyemiyorum lütfen kontrol pls.

ayrıca yine bu skillin açıklamasında hp drainden bahsediyor karşı ırka doğru fakat bu özellik çalışmıyor buglu.

ek olarak magenin ap sc'si mobların üzerinde hiç bir etkisi yok basıyorsunuz ama hasar hiç etkilenmiyor ve ap sc basılıyken ts kullanılmıyor.

Sorun: Warrior Descent Bugu

Klip: https://www.twitch.tv/mrthemyronark/...lSzfzDpy_VPKiw

Görüldüğü üzere mage arkadaş blink atmasına rağmen descent bugunu kullanarak yakalayabiliyorlar..

Senior Member
    - Bazı itemlerin isminden sonra + sı yazarken boşluk var bazılarında ise yok. Mesela: "Black Dragon Necklace(+3)" boşluk yok, "Legionanire Band (+3)" boşluk var. Buna mı takıldın demeyin pazar sc den item aratırken iki kere deniyorum sürekli.
    - Warrior Passion ağacındaki Blaze skillinin açıklaması yanlış. Damage over time verdiği yazıyor fakat normal bir vuruş skilli. Muhtemelen Mage'in aynı isimde skiliyle karışmış.
    - NTS basıp karakterin yüz ve saçını değiştirirken ilk 3 yüz ve ilk 2 saç tipini seçmeyip sağ oka basarsak geri dönemiyoruz. Bu durumda Sol ok çalişmiyor.
    - Akara'nın Sunağında Akara's Ring of Courage artık verilmiyor. Mevcutta toplayanlar mağdur oldu.
    - Holy Animor iteminin Trina ile +8 e ve +9 a upgrade oranlarında sorun var gibi. Şans faktörü olduğunu sanmıyorum +7 si 100'ün üstünde denenmiştir; istatistik diye birşey var. Diğer itemler buna göre aşırı rahat geçiyor. Bu itemin upgrade oranlarının bir kontrol edilmesinde fayda var (trina çalışmıyor olabilir).
    - Her iki ele de tek elli silah taktığınızda ve daha sonra 2 elli silah takmaya çalıştığınızda çıkan hata "Already your hands all weapons wear" İngilizce gramer olarak çok yanlış. "You have weapons equipped in both of your hands" gibi düzgün bir cümleyle değiştirilmeli.
    - Element efektli silahlar bazı açılardan bakınca efektleri gözükmüyor mesela Hell Breaker'in ateşi gözükmüyor. Son güncellemeden önce de böyleydi senelerdir böyle hatta.
    Last edited by HeroicRaptor; 05-28-2021 at 07:28 PM.