Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 58

Thread: Hata Listesi

Genie de bazen magic hammer ile rpr yapıyorum genelde afk kaldığım zaman genie hammer kullanıyorum lakin atack esnasında magic hammere basınca çoğu zaman rpr yapmıyor ama magic hammer eksiliyor. Pot gibi basıyor lakin rpr yapmıyor. Bilgilerinize.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Abyss Fire buy pazarda çıkmıyor. Adı çıkıyor ama item görünmüyor, oyunu Türkçe yaptık yine aynı durum.

karakterim priest . human iken genie de + ve ac yi sorunsuz atıyordu. ırk değişimi sonrası genieyi ilk başlatırken + ac atıyor daha sonrasında sadece ac atıyor herhangi bir buf atmıyor 1500 undy toplu 1200 dahil. bu konuda çeşitli düzeltme metodları denedim başarısız oldum yardımınızı bekliyorum.

Junior Member
    Merhabalar
    Priest krowaz +1 rebirth unseal için 30 sealed item istiyor fakat diğer classlarda istenen sayı 20'dir. Konu işlem bug mudur ? Fixlenmesi yapılabilir mi

Arkadaşımla birlikte aynı görevleri yapıyorduk. Görev sırası Karus Eslant bölgesindeki npc Pabloya geldik. Arkadaşım bu npcden " [Regained Honor] Rev... " isimli görevi aldı yaptı.by görevde pabloya tıkladığınızda çantanıza 1 adet document veriyor ve bunu bir başka npcye götürmenizi istiyor. fakat ben yapamadım bir bug oluştu. görev, görev listeme geldi. fakat ;

1-)pablo npcsine tıkladığımda document çantama düşüyor ve görev tamamlandı olarak gözüküyor sadece teslim etmek gerekiyor.
    2-)görevin üzerine tıklanmıyor(görevi nereye vereceğim vb. görünmüyor. ama arkadaşımdan dolayı nereye götürmemiz gerektiğini bildiğim için gittim götürdüm yine olmadı)
    3-)pablo npcsine her tıkladığımda bugdan dolayı bu document çantama geliyor yani çantamda istediğim kadar bu documentten oluyor tıkladıkça

Member
    Nickname
    4ever:LorD_ReadeN
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

+7 Sword of the dead kılıcına reb basılamıyor

+7 Sword of the dead kılıcına reb basılamıyor. Saygılar

Sorun - Warrior (Blaze Killer) Becerisi Hakkında
    Beceri genieye koyulmamaktadır. Videoda gösterdiğim gibi tüm berserker(Passion) skilleri genieye koyulurken blaze killerin koyulmaması hakkındadır. İyi çalışmalar

Video ;
    https://www.youtube.com/watch?v=oJpOQzn5-v0

Senior Member
    Selam.
    JR çıktıktan sonra tıklamak için BDW bildirimi gelmiyor.
    BDW girmek için relog attıktan sonra oynua girince ancak BDW bildirimi geliyor ve tıklayıp girebiliyorum.
    Kaos bildirimi geliyor.

Senior Member
    Achievment'te yer alan powerless scorpion (defeat anteres) başarımı alınamıyor. Anteres öldürülse bile kazanılmıyor.

Junior Member
    mage master 12 açıkken damage yediğinde manadan da giderek daha az hp gitmesi hedeflenmektedir. Fakat bug var. oyun damage hesaplayamıyor hp hala olmasına rağmen ölüyorum. bu konunun düzeltilmesini rica ediyorum

https://hizliresim.com/SDiS2X

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast