Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49

Thread: Hata Listesi

Member Casperix's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Durumun detaylı kontrolleri için hata alan kullanıcılardan ilgili dosyayı almamız gerekiyor. Mesajı gönderdikten sonra konuya güncelleme yaparsınız.
    Merhaba

mesaj kutunuzu kontrol edermisiniz , ilgili dosya paylaşımını gerçekleştirdim

iyi çalışmalar
    Last edited by CluTaah; 09-10-2019 at 02:24 PM.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Game Master CluTaah's Avatar
    Sürekli konuyu güncellemeniz gerekmiyor. Durum kontrol edilmesi için yapımcıya iletildi. Bunun harici başka bir durum yok şimdilik.

Member Casperix's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Sürekli konuyu güncellemeniz gerekmiyor. Durum kontrol edilmesi için yapımcıya iletildi. Bunun harici başka bir durum yok şimdilik.
    Bu şekilde yazıp bilgi verseydiniz , konuyu güncellemezdim , görüp görmediğinizi bilmiyorum .
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Junior Member
    Cz haritasındaki merdivenlerin içinden geçiliyor önceden takılıyorduk bunu düzelttiniz. Kaosta duvarlar kalktı. Sıra JRdeki ortada bulunun merdivenin kalkması gerekmiyor mu? Yeni ekran kartlı bilgisayarlarla sorun yaşanıyor. Umarım buna bir çözüm bulursunuz.

Junior Member
    Merhaba öncelikle kolay gelsin. sirius serverinda oynamaktayım. destek bileti yollamıştım onlar buraya yönlendirdi Menicia's Official List pazar sc sini aldım Sell item aramada sorun yok. ama buyda fragment/gem/kutu/ bu tarz itemleri göstermiyor yada 1 tane gösteriyor bir sürü pazar olasada. sc düzeldi diye aktif olmustu ama demekkı hala sorun var ilgilenirseniz sevinirim mağdur olmayalım kolay gelsin.

Senior Member KUHEYLAN_'s Avatar
    Nickname
    KUHEYLAN
    Clan
    DamnedKillerzZzZ
    Jr girer girmez report hatası veriyor
    Bazen yaratıkları kesince kapı açılmıyor mage olmadığı içinde alt f4 çekmek zorundayız
    Bazen kimse görünmüyor

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Quote Originally Posted by tolgamuro View Post
    Merhaba öncelikle kolay gelsin. sirius serverinda oynamaktayım. destek bileti yollamıştım onlar buraya yönlendirdi Menicia's Official List pazar sc sini aldım Sell item aramada sorun yok. ama buyda fragment/gem/kutu/ bu tarz itemleri göstermiyor yada 1 tane gösteriyor bir sürü pazar olasada. sc düzeldi diye aktif olmustu ama demekkı hala sorun var ilgilenirseniz sevinirim mağdur olmayalım kolay gelsin.
    Menicia's Official List Eşyası Hakkında

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    merhaba teşekkürler öncelikle konuyu inceledim dediginiz gibi scrolda sorun yok pazarlar o bölgenin dısında kalıyor.
    o zaman bi öneride bulunmak istiyorum bu işi yapanlar bunuda düsmeleri gerekliydi aslında nasıl pazar sc o bölge dısında arama yapamıyorsa pazarlarda o bölge dışına kurulmasın veya sc arama alanı genişletilsin bunlar çözüm odaklı cevaplar yoksa o cizgi icinde demek kolay ben istedigime ulaşamıyacaksam bu sc niye var buna bi çözüm üretmeniz gerek diye düşünüyorum gerekli yerlere iletirseniz sevinirim kolay gelsin.

Junior Member
    Sayın ilgili merhaba,

15.09.2019 sabah JR sı BUG oldu. Hata verdiği için ekran görüntüsü aldım. KSC vermedi oyun.

https://hizliresim.com/RgRJJ1

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345