Results 1 to 4 of 4

Çarkıfelek ile ilgili öneri

Herkese iyi forumlar bildiğiniz üzere çok uzun süredir bu etkinlik sabit hale getirildi ve günde bir kez ücretsiz çevirebiliyoruz. Benim önerim şu olacak çarkta görünen 7 günlük premium ödülleri yerine 3 günlük ve 1 günlük exp ve War premium eklenmesi ve çıkma ihtimalinin arttırılması şuan heralde ihtimal sıfıra yakın çok uzun süredir çeviriyorum ancak tek bir kere bile premium gelmedi , açıkçası hiç çıkmayınca bir heyecanı kalmıyor
    Last edited by LastWarrior199214531; 04-11-2024 at 12:53 PM.

yeni serverlarda çark etkinliği geldiğinden beri her gün çevirdim bir buçuk sene oldu neredeyse 7 günlük war pre alabildim 1 kere. Senede bir gibi bir ihtimalden bahsediyoruz.

Quote Originally Posted by 26y_AW48UFQ2 View Post
    yeni serverlarda çark etkinliği geldiğinden beri her gün çevirdim bir buçuk sene oldu neredeyse 7 günlük war pre alabildim 1 kere. Senede bir gibi bir ihtimalden bahsediyoruz.
    Sen yine şanslı olanlardansın bana hiç atmadı konuştuğum çoğu kişiye de hiç atmamış yani neredeyse 0 ihtimal şuan

Üzerimde 200'e yakın pot var 4 pet buff, 2 vip key, 3-5 defa atak sc. Her seferinde pot bari 4 saatlik war pre çıksa karakterleri düzenler merak ettiğim denemeleri yapardım.