Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77

Thread: Hata Listesi

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Moradon Tale'den [Researcher] Sharine isimli npcden Sharine's Letter isimli eşyayı alıp gönderdiği Luferson kalesindeki [Grand Elder] Morbor isimli npcye götürdüğümüzde görevi görüyor ama teslim almıyor.
    Sayın Moderator IBlackWicked. Bu konuda bir mesaj yazdığınız için ve gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı teşekkürler.

Bu görev hatası benim tarafımdan şu konuda anlatılmıştır;

https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?527518

Bu konuyu açtıktan 1 gün sonra hızlı bir şekilde konu ile ilgilenen Moderator SkCLucky ve bu hatanın buradaki konuda belirtilmesine katkıda bulunan Moderator IBlackWicked'a ve tüm NTTGAME teşekkür ederim.

Aslında bu görev benim için şöyle bir anlam taşıyor;

KNIGHT ONLINE WORLD dünyasındaki bütün görev metinlerini okuyup bu hikayenin içinde tam olarak varolabildiğimi hissetmek istiyorum. Ve bu Sharine'nin Mektubu'nu Morbor'a teslim edince nasıl bir maceraya yelken açacağımı merak etmiştim. Bu sebeple bu görev hatasının çabucak düzeltilmesini dört gözle bekleyeceğim.

Tüm NTTGAME ailesine başarılar.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Drakide en basta sw sc basip, sonradan pc den 4 buf secenegi ile buf aldigimizda, sw sc pasif oluyor. Buraya kadar hersey normal. Fakat npcden alinan sw sc'nin suresi bitince Sw sc de siliniyor. Bu konuya bi el atar misiniz lutfen. Diger buflarda ayni sorun yasanmiyor.

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Savaşlarda Kepere malice yada torment atıldığı zaman kesilmesi 5 kat daha zorlaşıyor lütfen bu hatayı düzeltin lütfen...1 yıldır bu problem var....

Senior Member FFferik16's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Savaşta commander olan kurianların heal ve uzaktan zehir gibi elini kaldırmalı skillerinde çok çok fazla yavaşlık var ve bu yılların sorunu.

Moderator NightOwl's Avatar
    Emektar Unvan Etkinliği'nde aşağıdaki unvanların verileceği görülüyor.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Emektar Unvan Etkinliği

Yaşın kadar ünvan! Ünvanları aktif etmek için [VIP Manager] Julianne NPC'sine gidip "Title Period" Seçeneğini seçmeniz yeterli. Hesabınızın yaratılış tarihi baz alınarak aşağıdaki ünvanlara sahip olabilirsiniz.
    - 1 Yıllık Hesap : Newbie (3 HP ve 20 DEF)
    - 5 Yıllık Hesap : Apprentice (4 HP ve 30 DEF)
    - 10 Yıllık Hesap : Master (90 DEF)
    - 15 Yıllık Hesap : Grand Master (3 ATK ve 90 DEF)

Ancak Apprentice unvanı yerine Expert unvanı vermektedir. Buna ek olarak bir metin hatası mevcut olup, 4 HP ve 30 DEF olarak yazılan özellikler yerine 4 HP ve 40 DEF özelliklerini vermektedir.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Doda camp da bulunan görev npcsine yaptıığım görevleri vermek için tıkladığımda disconnect oluyorum. Ticket açılmış olup 1. ticketta skill bar sıfırlanması sonucunda 3. deneyişte düzelmiştir. Reb bastıktan sonra tekrar denediğimde sorun tekrarlanmıştır ve bu seferde aynı işlemi denediğimde çözülmemiştir. 2. ticket cevabında GM lerin bilgilendirildiği ve konunun buraya girilmesi söylenmiştir.

Sorunun ilk yaşandığı andan önceki değişiklik canlı yayın etkinliğinden pathos kazanmıştım ve envanterime eklenmişti. Bu işlemden sonra doda 'daki görevcide oyun dc vermeye başladı ve ilk dc den sonra başka npclerde de (örneğin cz deki spy görevi alınan npc) dc vermektedir.

Ticket a verilen cevap :
    Merhaba;

Yapmış olduğunuz geri bildirim için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Oyun içi hata bildirimlerinizi aşağıda belirttiğimiz forum konusu üzerinden yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgi GM lerimiz ile paylaşılmış olup forum üzerinden bildirdiğiniz takdirde daha hızıi cevap alabilirsiniz.

Saygilarımızla;

İlgili hata bildirimi için;

http://forum.nttgame.com/forum/showt...0-Hata-Listesi

Senior Member _EFSER_'s Avatar
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulesMyHearts
    Race
    El-Morad
    2. fark ettiğim bug

JR de , minitour denilen koca canavar var , bir okçu tam ayaklarının arasına girdiği zaman
    vurduğu 3 ve 5 li ok hiç bir şekilde isabet etmiyor
    Bir kaç adım uzak olmak gerekiyor.

Soruyorum size nasıl 0 cm den ıskalaya bilirsiniz ?
    Buda büyük bir bug , jr de 1 saniyenin bile önemi varken böyle ufak hataları gidermeniz gerek

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by durankontreal View Post
    yurt disinda yasamaktayim.yaklasik 1 aydir surekli dc sorunu yasiyorum..baska ulkede yasanyan arkadaslariminda ayni sorunu var ve asil ilginc olan dc olmamiz ayni saniyede oluyor surekli farkli ulkelerde olmamiza ragmen. Raslanti sonucu olmuyor herzaman ayni anda dc oluyoruz..galiba avrupadan katilanlarin serverinde veya baglantinizda bir sorun var. bircok kez exp yattip yaklasik 2 paket % 100 sc bitirdim ve pus esyalarimizin heba olmasi cabasi.. umarim en kisa zamanda ilgilenirsiniz
    Merhaba,

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba, bu konu üzerinden oyun içerisinde yaşadığınız görev, beceri, eşya, karakter ve etkinlik hatalarını bizlere bildirebilirsiniz!

Bahsettiğiniz durum için açılmış bir konu var. Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

Mevcut konu

İyi forumlar.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus

yıl dönemi etkinliğinden gelen master unvanı 90 defans arttırması gerekirken 85 arttırıyor rogue karakterini oynuyorum

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast